Open menu

Maandag 10 september 2018 t/m zondag 14 oktober 2018

De inschrijving is open van maandag 20 augustus 2018 t/m zondagavond 31 augustus 2018. Schrijf je nu in via deze link
Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken en beginnen in de A-periodes. Je kunt je hier bij de inschrijvingen voor B-periodes dus niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO en de borg te betalen. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’.

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
14:00 15:00 Padel Padelbaan Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Tennis follow-up * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
15:30 16:30 Mixed Martial Arts (grappling) Zaal 2 Nabil Abdi
15:45 17:00 Climbing * Klimmuur Cees Reitsma
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 18:00 Shooting Chopinlaan 120 Vereniging
16:00 18:00 Waterski/wakeboard Teleskibaan harkstede Vereniging
17:00 18:15 Climbing * Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Beachvolleyball Beachveld 1 en 2
17:45 18:45 Poledance Zaal 1 Romee Eva Bakker
17:45 19:00 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
18:30 20:00 Running FUNdamentals 1 Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
19:00 20:00 Tabletennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:00 20:00 Handball Struikhal Vereniging
19:15 20:15 Workout * De studio 1 Lucia Marthas
20:00 21:00 Floorball Struikhal Vereniging
20:15 21:45 Fitness WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
20:30 21:45 Ballroom dance/latin WAS danszaal Vereniging
20:45 21:45 Snorkling/scuba WAS zwembad Edo de Jong

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
12:30 13:30 Golf Golfafslag Evert-Jan Nienhuis
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:15 17:15 Poledance follow-up * Zaal 1 Nonja Miljoen
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:00 Badminton Struikhal B Rik Wilbers
17:15 18:30 Climbing * Klimmuur Cees Reitsma
18:15 19:15 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:15 20:15 Ballet beginners * De studio 2 Lucia Marthas
19:15 20:15 Ballet follow-up * De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:45 Systema Zaal 2 Vereniging
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Vereniging
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance beg* De studio 2 Lucia Marthas
20:15 21:15 Pop/show/musical/urban followup* De studio 1 Lucia Marthas
20:30 21:30 Waterpolo WAS zwembad Sven Spijkerman

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Tennis follow-up * Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
16:15 17:15 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Climbing * Klimmuur Jelmer Folkertsma
18:30 19:30 Dancehall WAS danszaal Alex Zomikidane
19:00 20:30 American football Corpus den Hoorn Vereniging
19:30 20:30 Hiphop dance WAS danszaal Alex Zomikidane
20:00 20:45 Swimming freestyle WAS zwembad Inez van der Haer
20:15 21:30 Climbing * Klimmuur Edo de Jong
21:30 22:15 Swimming certificate A WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis follow-up * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
13:00 14:00 Tennis follow-up * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
13:00 14:00 Padel Padelbaan Evert-Jan Nienhuis
14:30 15:30 Golf Golfafslag Evert-Jan Nienhuis
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:15 Climbing * Klimmuur Cees Reitsma
18:30 19:30 Defensibility Zaal 2 Renger Boersma
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Fencing Zaal 4 Rink Hooijsma
19:15 20:15 Tapdance * De studio 2 Lucia Marthas
19:30 20:30 Ju jitsu Zaal 2 Renger Boersma

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:00 16:00 Krav maga Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
18:30 19:30 Salsa ACLO Station John de Vries

Healthy Ageing

ACLO understands the importance of Healthy Ageing and has therefore established a Healthy Ageing committee (Healthcie) in 2014-2015.

Athleteshop

Athleteshop

Athleteshop en ACLO werken samen! Athleteshop is een online sportwinkel voor al je sportmaterialen en de inrichting van sportaccomodaties en de Official Supplier van de ACLO!