Print

Cursussen (3B)

Maandag 20 maart 2017 t/m zondag 23 april 2017

Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

Schrijf je in via deze link!

*Cursussen aangegeven met een asterisk beginnen in A-periodes en duren 10 weken. Je kunt je hier niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO en de borg te betalen. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus.

Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sporten’.

 

 

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Keith Bortz
14:30 15:30 TRX Zaal 3 TRX Christel Vredeveld
15:00 16:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Amina Rakhmankulova
15:30 16:30 Mixed Martial Arts Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 18:00 Schieten Chopinlaan 120 Vereniging
16:00 17:00 Krachtsportintro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
17:00 18:00 Beachvolleybal Beachveld 1 en 2 Jaap Romeijn
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Giel de Jong
18:15 19:45 Looptraining beginners Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
18:30 19:30 Afrikaanse dans WAS danszaal Sita de Wit
19:00 20:00 Floorball/unihockey Struikhal Vereniging
19:00 20:30 Tafeltennis Zaal 4 Koos Kuiper
19:15 20:15 Ballet beginners * De studio 1 Lucia Marthas
19:15 20:15 Workout * De studio 2 Lucia Marthas
20:00 20:45 Snorkelen / duiken WAS zwembad Edo de Jong
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance beg* De studio 1 Lucia Marthas

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
12:00 13:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
16:00 17:00 Beachvolleybal Beachveld 1 en 2 Paul Tesselaar
16:00 17:00 Krachtsportintro ACLO Station power-intro Vereniging
16:15 17:15 TRX Zaal 3 TRX Christel Vredeveld
17:00 18:00 Badminton Struikhal B Vereniging
17:00 18:00 Rapidball Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
17:15 18:30 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
18:00 19:00 Ikick Zaal 1 Hassib Hosseini
18:30 19:45 Systema Zaal 2 Xander Mattanja Barel
19:00 20:00 Boksen Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Hassib Hosseini
19:15 20:15 Ballet gevorderd * De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Bootcamp Noorderplantsoen Jesper Hommes
20:00 23:00 Voorklimmen Klimmuur Edo de Jong
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance gev* De studio 1 Lucia Marthas
20:30 22:00 Krachtsport ACLO Station power
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Tess Lankhorst
16:00 17:00 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Krachtsportintro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Jelmer Folkertsma
18:30 19:30 Dancehall WAS danszaal Alex Zomikidane
18:30 19:30 Ultimate Frisbee Sportpark het Noorden Vereniging
19:00 21:00 Skydive theorie (sprong 29 apr) Lunchroom Vereniging
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Vivien Caroline Hollmann
19:30 20:30 Hiphop dance WAS danszaal Alex Zomikidane
20:00 20:45 Swimming certificate A WAS zwembad Inez van der Haer
20:00 22:00 Lacrosse dames Hockey kg 1B Vereniging
20:00 22:00 Lacrosse heren Hockey kg 3A Vereniging
20:15 21:30 Klimmen * Klimmuur Edo de Jong
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
21:30 22:15 Zwemtechnieken WAS zwembad Inez van der Haer

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:30 15:30 TRX Zaal 3 TRX Jennifer Kars
15:00 16:00 Krav Maga Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Krachtsportintro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Reinout van Elst
18:00 19:00 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
18:45 19:45 Squash Squashbanen 3 tm 6 Koos Kuiper
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
21:00 23:00 Skydive theorie (sprong 29 apr) Lunchroom
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Akin Sahin