Print

Cursussen (4A)

Maandag 24 april 2017 t/m zondag 28 mei 2017

Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

Schrijf je in via deze link!

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken en beginnen in de A-periodes. Je kunt je hier bij de inschrijvingen voor B-periodes dus niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO en de borg te betalen. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus.

Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sporten’.

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis beginners Tennis 1 tm 4 Ivan Sanchez Ramirez
14:30 15:30 TRX Zaal 3 TRX Christel Vredeveld
15:00 16:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Amina Rakhmankulova
15:30 16:30 Mixed Martial Arts Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 18:00 Schieten Chopinlaan 120 Vereniging
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
17:00 18:00 Beachvolleybal Beachveld 1 en 2 Jaap Romeijn
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Giel de Jong
18:15 19:45 Looptraining beginners Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
18:30 19:30 Afrikaanse dans WAS danszaal Sita de Wit
19:00 20:00 Floorball/unihockey Struikhal Vereniging
19:00 20:30 Tafeltennis Zaal 4 Koos Kuiper
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
19:15 20:15 Ballet beginners * De studio 1 Lucia Marthas
19:15 20:15 Workout * De studio 2 Lucia Marthas
20:00 20:45 Snorkelen / duiken WAS zwembad Edo de Jong
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance beg* De studio 1 Lucia Marthas
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Akin Sahin

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
12:00 13:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
16:00 17:00 Beachvolleybal Beachveld 1 en 2 Paul Tesselaar
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
16:15 17:15 TRX Zaal 3 TRX Christel Vredeveld
16:30 17:30 Damesvoetbal Voetbal kg 4 Johan Poppinga
17:00 18:00 Badminton Struikhal B Vereniging
17:00 18:00 Rapidball Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
17:15 18:30 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
17:30 18:30 Golf Golfafslag Johan Poppinga
18:00 19:00 Ikick Zaal 1 Hassib Hosseini
18:30 19:45 Systema Zaal 2 Xander Mattanja Barel
19:00 20:00 Boksen Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Hassib Hosseini
19:15 20:15 Ballet gevorderd * De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Bootcamp Noorderplantsoen
20:00 23:00 Voorklimmen * Klimmuur Edo de Jong
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance gev* De studio 1 Lucia Marthas
20:30 22:00 Krachtsport ACLO Station power
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Golf Golfafslag Johan Poppinga
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Jelmer Folkertsma
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
17:30 18:45 Atletiek Atletiek stadspark Dirk Dijkstra
18:30 19:30 Dancehall WAS danszaal Alex Zomikidane
18:30 19:30 Ultimate Frisbee Sportpark het Noorden Vereniging
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Vivien Caroline Hollmann
19:30 20:30 Hiphop dance WAS danszaal Alex Zomikidane
20:00 20:45 Swimming certificate A WAS zwembad Inez van der Haer
20:00 22:00 Lacrosse dames Hockey kg 1B Vereniging
20:00 22:00 Lacrosse heren Hockey kg 3A Vereniging
20:15 21:30 Klimmen * Klimmuur Edo de Jong
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
21:30 22:15 Zwemtechnieken WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
13:00 14:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Martijn Peter Robert van Dalen, van
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Robin Braam
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Robin Braam
19:15 20:15 Tapdance * De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Salsa WAS danszaal John de Vries
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:30 15:30 TRX Zaal 3 TRX Jennifer Kars
15:00 16:00 Krav Maga Zaal 2 Nabil Abdi
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
18:00 19:00 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
18:45 19:45 Squash Squashbanen 3 tm 6 Koos Kuiper
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Akin Sahin