Open menu

Maandag 23 april 2018 t/m zondag 3 juni 2018

De inschrijving is open van maandag 2 april 2018 t/m vrijdagavond 13 april 2018. Schrijf je nu in via deze link
Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken en beginnen in de A-periodes. Je kunt je hier bij de inschrijvingen voor B-periodes dus niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO en de borg te betalen. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’.

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
13:00 14:00 Tennis beginners Tennis 1 tm 4 Keith Bortz
15:00 16:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
15:00 16:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Naomi Kloosterman
15:30 16:30 Mixed Martial Arts Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Yoga Zaal 1 Anna Rijkens
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Golf Golfafslag Evert-Jan Nienhuis
16:00 18:00 Schieten Chopinlaan 120 Vereniging
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Beachvolleybal Beachveld 1 en 2 Jaap Romeijn
17:00 18:00 Healthy food Lunchroom Vereniging
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Giel de Jong
18:00 19:00 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
18:30 20:00 Looptraining beginners Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
18:30 20:00 Softball Corpus den Hoorn
19:00 20:00 Tafeltennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Paco Maria Deckers
19:15 20:15 Workout * De studio 2 Lucia Marthas
19:30 20:15 Snorkelen / duiken WAS zwembad Edo de Jong
20:00 21:00 Floorball / unihockey Struikhal Vereniging
20:15 21:45 Fitness WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Akin Sahin

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
13:00 14:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
14:00 15:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Thijmen Ruben Hoekstra
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro
17:00 18:00 Badminton Struikhal B Vereniging
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Niek Gries
17:15 18:30 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
18:00 19:00 Boksen Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
19:00 20:00 Stretching Zaal 4 Vereniging
19:15 20:15 Ballet beginners * De studio 1 Lucia Marthas
19:15 20:15 Ballet gevorderd * De studio 2 Lucia Marthas
19:30 20:45 Systema Zaal 2 Vereniging
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Vereniging
20:00 22:00 Wadlopen Lunchroom Vereniging
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance beg* De studio 1 Lucia Marthas
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance gev* De studio 2 Lucia Marthas
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Paco Maria Deckers

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Naomi Kloosterman
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro
16:30 17:30 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Jelmer Folkertsma
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
17:00 18:00 Beachvolleybal Beachveld 1 en 2 Luca Leithuijser
17:30 19:30 Krachtsport ACLO Station power Vereniging
17:30 19:00 Longboarden Kardinge snowlimits Vereniging
18:30 19:30 Dancehall WAS danszaal Alex Zomikidane
18:30 19:30 Ultimate frisbee Sportpark het Noorden Vereniging
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Vivien Caroline Hollmann
19:30 20:30 Hiphop dance WAS danszaal Alex Zomikidane
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Vereniging
19:45 20:45 Zwemtechnieken WAS zwembad Frits Telkamp
20:00 21:30 Lacrosse (dames) Hockey kg 1B Vereniging
20:00 21:30 Lacrosse (heren) Hockey kg 1A Vereniging
20:15 21:30 Klimmen * Klimmuur Edo de Jong
20:30 21:30 Turnen (springen WAS turnzaal Vereniging
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Celia Lopez Escribano
21:30 22:15 Swimming cert A ** cost € 100 WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
13:00 14:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
15:00 16:00 Golf Golfafslag Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Ana Roman
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro
17:00 18:00 Cycletrend Weg s.c. Henk Jan Dolsma
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
17:00 18:00 Fitness intro do 26 apr 17.00 Zaal 3 fitness-intro Celia Lopez Escribano
18:00 19:30 Schermen Zaal 4 Rink Hooijsma
18:30 19:30 Weerbaarheid Zaal 2 Renger Boersma
18:45 19:45 Boksen Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
19:15 20:15 Tapdance * De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Ju Jitsu Zaal 2 Renger Boersma
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Jorryt Coehoorn

Healthy Ageing

Healthy Ageing: We worden met z'n allen steeds ouder, maar het aantal jaren dat we in gezondheid leven, stijgt echter niet even snel.  Dit complexe probleem legt een grote druk op de samenleving.

Athleteshop

Athleteshop

Athleteshop en ACLO werken samen! Athleteshop is een online sportwinkel voor al je sportmaterialen en de inrichting van sportaccomodaties en de Official Supplier van de ACLO!