Open menu

Maandag 12 oktober 2020 t/m zondag 15 november 2020

De inschrijving is open van maandag 21 september 2020 t/m zondagavond 4 oktober 2020. Schrijf je nu in via deze link
Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken. Voor de meeste van deze cursussen kan je je alleen inschrijven in de A-periodes.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’.

Wil je de cursusinschrijvingen terug vinden? Ga dan naar MyACLO, ga naar het kopje enrollments en kijk bij my enrollments.

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis - CANCELLED Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Tennis follow-up - CANCELLED Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:45 17:00 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
16:00 17:00 Floorball - CANCELLED Struikhal Face Off (rooster)
16:00 17:00 Squash - CANCELLED Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:30 17:30 Defencibility - CANCELLED Zaal 2 Renger Boersma
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Chiel Mulder
18:30 20:00 Running FUNd - CANCELLED Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
18:30 19:30 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
19:00 20:00 Workout* De studio 1 Lucia Marthas
19:00 20:00 Tabletennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:45 20:45 Snorkeling/scuba - CANCELLED WAS zwembad Edo de Jong
20:15 21:45 Fitness WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
21:45 23:00 Latin/ballroom * CANCELLED WAS danszaal Blue Toes (rooster)

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Frits Telkamp
15:00 16:00 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Frits Telkamp
16:00 17:00 Squash - CANCELLED Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
17:00 18:00 Badminton Struikhal 2-2 AMOR (rooster)
17:00 18:00 Squash - CANCELLED Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:15 18:30 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
18:45 20:00 Floor is lava CANCELLED Turfsingel 82 ApenkooiGym
19:00 20:00 Boxing CANCELLED Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:15 20:15 Ballet beginners* De studio 1 Lucia Marthas
19:15 20:15 Ballet advanced* De studio 2 Lucia Marthas
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Copini Buitensport
20:15 21:15 PopTheaterMusicalDance beginner* De studio 1 Lucia Marthas
20:15 21:15 PopTheaterMusicalDance adv* De studio 2 Lucia Marthas
21:00 22:00 Systema - CANCELLED Zaal 2 Mattekloppers (rooster)
21:00 22:00 Bungee SuperFly ACLO Station Suzanne Boerma
22:00 23:00 Acro CANCELLED Zaal 4

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
12:00 13:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
14:00 15:00 Tennis follow-up * Tennis 1 tm 4 Joeke Buikema
14:30 15:30 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
16:00 17:00 Kickboxing - CANCELLED Zaal 2 Nabil Abdi
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Jelmer Folkertsma
17:00 18:00 Squash - CANCELLED Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
20:00 20:45 Swim freestyle WAS zwembad Inez van der Haer
20:15 21:30 Wallclimbing* Klimmuur Edo de Jong
21:30 22:15 Swimming cert. A* WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis follow-up * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
15:00 16:00 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Stretching Zaal 1 John Molenaar
16:00 17:00 Squash - CANCELLED Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Thijs Somsen (HvdS)
17:00 18:00 Squash - CANCELLED Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
19:00 20:00 Ballet beginners* De studio 1 Lucia Marthas
19:00 20:00 Tapdance* De studio 2 Lucia Marthas
19:00 20:30 Fencing Zaal 4 Rink Hooijsma
19:15 20:45 Powerlifting Fitness-ruimte Northside Barbell (rooster)

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:00 16:00 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
16:00 17:00 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
18:30 19:45 Wallclimbing Klimmuur Edo de Jong
20:00 21:00 Swimming practice WAS zwembad Kirsten Mary LaFlamme

Healthy Ageing

ACLO understands the importance of Healthy Ageing and has therefore established a Healthy Ageing committee (Healthcie) in 2014-2015.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.