Open menu

Dinsdag 23 april 2019 t/m zondag 2 juni 2019

De inschrijving is open van maandag 1 april 2019 t/m zondagavond 14 april 2019. Schrijf je nu in via deze link
Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken en beginnen in de A-periodes, m.u.v. Ballroom/Latin dance. Je kunt je hier bij de inschrijvingen voor B-periodes dus niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO en de borg te betalen. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’.

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
14:00 15:00 Padel Padelbaan Evert-Jan Nienhuis
14:30 15:30 Crossfit CrossFit Noord
15:00 16:00 Tennis follow-up* Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
15:30 16:30 Golf Golfafslag Evert-Jan Nienhuis
15:30 16:30 Mixed Martial Arts basics Zaal 2 Nabil Abdi
15:45 17:00 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 18:00 Shooting Chopinlaan 120 Vereniging
16:00 17:00 Yoga ACLO Station Jade Karlijn Kandelaar
16:30 17:30 Basketball 3-3 HG A-B Kaj Reker
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Chiel Mulder
17:45 18:45 Poledance Zaal 1 Romee Eva Bakker
18:30 20:00 Running FUNdamentals 1 Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
19:00 20:00 Table tennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:15 20:15 Workout* De studio 1 Lucia Marthas
20:00 21:00 Floorball - unihockey Struikhal Vereniging
20:00 21:15 Yoga ACLO Station Jade Karlijn Kandelaar
20:15 21:45 Fitness WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
20:45 21:45 Snorkeling/scuba diving WAS zwembad Edo de Jong

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
14:00 15:00 Hockey Hockey kg 4 Frits Telkamp
15:00 16:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Beachvolleyball Beachveld 1 en 2 Leon Koehorst
16:15 17:15 Poledance follow-up* Zaal 1 Nonja Miljoen
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:00 Badminton Struikhal B Rik Wilbers
17:15 18:30 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
18:15 19:15 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:00 20:00 Stretching Zaal 4 John Molenaar
19:15 20:15 Ballet beg* De studio 2 Lucia Marthas
19:15 20:15 Ballet adv* De studio 1 Lucia Marthas
19:30 21:00 Systema Zaal 2 Vereniging
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Vereniging
20:15 21:15 PSM dance* De studio 2 Lucia Marthas
20:15 21:15 PSM dance adv* De studio 1 Lucia Marthas

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Tennis follow-up* Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
13:00 14:00 Padel Padelbaan Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
16:15 17:15 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Jelmer Folkertsma
17:00 18:15 Athletics Atl.plateau Zernike Dirk Dijkstra
17:00 18:30 Longboarding Kardinge snowlimits Vereniging
17:00 18:00 Beachvolleyball Beachveld 1 en 2 Luca Leithuijser
18:00 19:00 Acrobatics Zaal 4
18:00 19:00 Frisbee ultimate Sportpark het Noorden Vereniging
18:30 19:30 Dancehall WAS danszaal Alex Zomikidane
19:30 20:30 Hiphop dance WAS danszaal Alex Zomikidane
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Vereniging
20:00 20:45 Swimming freestyle WAS zwembad Inez van der Haer
20:00 22:00 Lacrosse ladies Hockey kg 1A Vereniging
20:00 22:00 Lacrosse men Hockey kg 3A Vereniging
20:15 21:30 Wallclimbing* Klimmuur Edo de Jong
21:30 22:15 Swimming certificate A** WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis follow-up* Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
13:00 14:00 Tennis follow-up* Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:30 16:30 Golf Golfafslag Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
17:30 18:30 Ballet beg* De studio 1 Lucia Marthas
18:30 19:30 Defensibility Zaal 2 Renger Boersma
18:30 20:00 Bouldering Gropo Vereniging
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Fencing Zaal 4 Rink Hooijsma
19:15 20:15 Tapdance* De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Ju Jitsu Zaal 2 Renger Boersma
19:45 22:00 Leadclimbing* Klimmuur Edo de Jong

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
13:00 21:00 Gliding Borgercompagnie Vereniging
15:00 16:00 Krav Maga Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
18:30 19:30 Salsa ACLO Station John de Vries
19:00 22:00 Skydive 10-11 mei Hoogeveen Vereniging

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
09:00 17:00 Skydive 10-11 mei Hoogeveen Vereniging

Healthy Ageing

ACLO understands the importance of Healthy Ageing and has therefore established a Healthy Ageing committee (Healthcie) in 2014-2015.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.