Open menu

Groepslessen en open uren

Hieronder staat het meest up-to-date rooster voor de groepslessen en open uren: Deze wordt bijgewerkt voor wijzigingen zoals lesuitval. Voor meer informatie over een groepsles of open uur, klik op de sport in het rooster of kijk onder ‘Sportaanbod‘. Voor meer informatie over de ruimtes, kijk onder ‘Contact‘ (SC = Sportcentrum, WAS = Willem Alexander Sportcentrum)

Voor de printversie van het rooster, klik op de volgende link:

ACLO Sportcentrum & Willem-Alexander Sportcentrum: Groepslessen en open uren WAS & ACLO Sportcentrum Zernike (2018-2019)

 

Wil je gemakkelijk kunnen zien of je vandaag kunt sporten bij de ACLO? Ga dan naar kaniknusporten.nl.

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
09:15 10:15 Spinning SC spinning Virtual
12:30 13:30 Badminton SC struikhal Divers
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Peter Zweistra
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Marlon Connor
13:30 14:30 Spinning SC spinning Virtual
13:30 14:30 Pilates SC zaal 1 Marion Leeuw
14:30 16:00 Futsal SC struikhal Rinie Jurna
15:00 16:00 Yoga SC zaal 1 Mayke Bosman
16:00 17:00 Bodypump SC zaal 1 Mayke Bosman
16:00 17:00 Pilates ACLO Station Anna Rijkens
16:00 17:00 Circuit Training SC zaal 4 Rinie Jurna
16:30 17:15 Combat WAS danszaal Marlon Connor
17:00 18:00 Spinning SC spinning Henny Woldman
17:00 18:00 Jumping Fitness SC zaal 1 (reserveer) Nicole Maria Veldman
17:00 18:00 Bungee Super fFly ACLO Station Anna Rijkens
17:00 18:00 Circuit Training SC zaal 4 Rinie Jurna
17:15 18:00 Labooca WAS danszaal Marlon Connor
17:30 18:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Divers
20:45 23:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Kirsten Mary LaFlamme

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
09:00 10:00 Bodyfit SC zaal 1 Dayenne Sanders
09:00 10:00 Spinning SC spinning Jasper van der Aa
10:00 11:00 Yoga/Pilates SC zaal 1 Dayenne Sanders
11:00 12:00 Circuit Training SC zaal 4 Dayenne Sanders
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Divers
13:30 14:30 Spinning SC spinning Virtual

Zondag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Bodyfit SC zaal 1 Karlijn Saris
11:00 12:00 Circuit Training SC zaal 4 Karlijn Saris
13:30 14:30 Spinning SC spinning Virtual

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Jennifer Bouman
08:15 09:15 Bodypump SC zaal 1 Christel Vredeveld
08:45 10:00 Power Yoga ACLO Station Anna Rijkens
09:15 10:15 Spinning SC spinning Virtual
10:00 10:45 HIIT ACLO Station Christel Vredeveld
10:45 11:45 TRX ACLO Station Christel Vredeveld
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Jennifer Bouman
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
13:30 14:30 Spinning SC spinning Virtual
13:30 14:30 Pilates SC zaal 1 Marion Leeuw
15:00 16:00 Jumping Fitness SC zaal 1 (reserveer) Paulina Beatriz Beatriz Gamero Zaghini
15:30 17:00 Zaalvoetbal SC KDhal Hendrik Fredericks
16:00 17:00 Volleyball SC HGhal (2-2) Divers
16:00 17:15 Bodypump SC zaal 1 Harrie Groenewold
16:00 17:30 Basketball 3-3 SC HGhal (1-2) Harrie Wiersema
16:00 17:00 Circuit Training SC zaal 4 Chiel Mulder
16:30 17:30 Labooca WAS danszaal Celine Tualena
17:00 18:00 Fit Boxing ACLO Station Dayenne Sanders
17:00 18:00 Circuit Training SC zaal 4 Rink Hooijsma
17:15 18:00 Spinning SC spinning Harrie Groenewold
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Celine Tualena
17:30 18:30 Swimming ; basic skills required WAS zwembad Peter Zweistra
18:00 19:00 Circuit Training ACLO Station Dayenne Sanders
18:00 19:00 Circuit Training SC zaal 4 Hendrik Fredericks
18:15 19:45 Wallclimbing SC klimmuur Chiel Mulder
18:30 19:30 Zumba WAS danszaal Celine Tualena
19:00 20:00 Spinning SC spinning Jasper van der Aa
19:00 20:00 Bungee Super Fly ACLO Station Anna Rijkens
19:30 20:30 Afrikaanse dans WAS danszaal Sita de Wit
20:00 21:00 Spinning SC spinning Jasper van der Aa
20:00 21:00 Yoga ACLO Station Anna Rijkens

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
09:00 10:00 Bodypump SC zaal 1 Christel Vredeveld
09:15 10:15 Spinning SC spinning Virtual
09:45 10:30 Fit Boxing ACLO Station Marlon Connor
10:30 11:30 Cross Gym ACLO Station Marlon Connor
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Bibian Simons
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Frits Telkamp
13:15 14:00 HIIT SC zaal 1 Christel Vredeveld
13:30 14:30 Spinning SC spinning Virtual
15:30 17:00 Futsal SC struikhal Rik Wilbers
15:30 16:15 TRX ACLO Station Marlon Connor
15:30 16:15 Swimming; basic skills required WAS zwembad Peter Zweistra
16:00 16:45 Bodyfit SC zaal 1 Christel Vredeveld
16:00 17:00 Circuit Training SC zaal 4 Hendrik Fredericks
16:15 17:00 HIIT ACLO Station Marlon Connor
16:15 17:00 Aquafit WAS zwembad Peter Zweistra
16:30 17:30 Bodyfit WAS danszaal Karlijn Saris
17:00 18:00 Spinning SC spinning Christel Vredeveld
17:00 18:00 Bodypump SC zaal 1 Dayenne Sanders
17:00 17:45 Fit Boxing ACLO Station Marlon Connor
17:00 18:00 Circuit Training SC zaal 4 Hendrik Fredericks
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Karlijn Saris
17:45 18:45 Circuit Training ACLO Station Marlon Connor
18:00 19:00 Spinning SC spinning Peter Zweistra
18:00 19:00 Jumping Fitness SC zaal 1 (reserveer) Paulina Beatriz Beatriz Gamero Zaghini
18:00 19:00 Yoga SC zaal 4 Dayenne Sanders
18:30 19:30 Steps WAS danszaal Heidi Schulkes
18:30 20:00 Wallclimbing SC klimmuur Thijs Somsen
19:30 20:30 Bodyfit WAS danszaal Heidi Schulkes
20:45 21:45 Bungee Super Fly ACLO Station Suzanne Boerma

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Jennifer Bouman
09:00 10:00 Spinning SC spinning Jennifer Bouman
09:00 10:00 Bodypump SC zaal 1 Floor Buikema
09:00 10:00 Bootcamp Indoor ACLO Station Johnny Snell
10:00 11:00 Jumping Fitness SC zaal 1 (reserveer) Floor Buikema
10:00 11:00 Fit Boxing ACLO Station Johnny Snell
11:00 12:00 Jumping Fitness SC zaal 1 (reserveer) Floor Buikema
11:00 11:45 HIIT ACLO Station Johnny Snell
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Henny Woldman
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Lydian Medema
13:30 14:30 Spinning SC spinning Virtual
15:30 16:30 Pilates ACLO Station Harrie Groenewold
15:30 17:00 Zaalvoetbal SC KDhal Rob Harmsen
16:00 17:30 Soccer SC voetbal kg 2 Rinie Jurna
16:00 17:00 Circuit Training SC zaal 4 Peter Zweistra
16:30 17:15 HIIT ACLO Station Harrie Groenewold
16:30 17:30 Zumba WAS danszaal Celine Tualena
17:00 18:00 Spinning SC spinning Henny Woldman
17:00 18:00 Circuit Training SC zaal 4 Rink Hooijsma
17:15 18:15 Circuit Training ACLO Station Harrie Groenewold
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Celine Tualena
17:30 19:00 Gymnastics WAS turnzaal Domien Hettinga
18:15 19:15 Bungee Super Fly ACLO Station Anna Rijkens
18:30 19:30 Spinning SC spinning Heidi Schulkes
19:00 20:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Inez van der Haer
19:30 20:30 Spinning SC spinning Jasper van der Aa
19:45 20:45 Jumping Fitness SC zaal 1 (reserveer) Heidi Schulkes
20:15 21:30 Yoga ACLO Station Jade Karlijn Kandelaar
20:45 21:45 Power Yoga SC zaal 1 Heidi Schulkes
21:30 23:00 Wallclimbing SC klimmuur Edo de Jong
22:15 23:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Frits Telkamp

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Henny Woldman
08:30 09:30 Bodyfit SC zaal 1 Floor Buikema
08:45 09:45 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
09:30 10:15 Spinning SC spinning Floor Buikema
10:00 11:00 Bungee Super Fly ACLO Station Suzanne Boerma
10:30 11:30 Jumping Fitness SC zaal 1 (reserveer) Floor Buikema
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Jennifer Bouman
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Christel Vredeveld
13:30 14:30 Spinning SC spinning Virtual
15:00 16:00 Power Yoga ACLO Station Christel Vredeveld
15:30 16:15 Swimming; basic skills required WAS zwembad Marlon Connor
15:30 17:00 Zaalvoetbal SC KDhal Chiel Mulder
16:00 17:00 TRX ACLO Station Christel Vredeveld
16:00 17:00 Bodypump SC zaal 1 Mayke Bosman
16:00 17:00 Circuit Training SC zaal 4 Jennifer Bouman
16:15 17:00 Aquafit WAS zwembad Marlon Connor
16:30 17:30 Zumba WAS danszaal Bibian Simons
17:00 18:00 Spinning SC spinning Mayke Bosman
17:00 18:00 Jumping Fitness SC zaal 1 (reserveer) Nicole Maria Veldman
17:00 17:45 HIIT ACLO Station Christel Vredeveld
17:00 18:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
17:00 18:00 Circuit Training SC zaal 4 Chiel Mulder
17:30 18:30 Labooca WAS danszaal Marlon Connor
18:00 19:00 Fit Boxing ACLO Station Johnny Snell
18:00 19:00 HIIT SC zaal 4 Mayke Bosman
18:15 19:45 Wallclimbing SC klimmuur Cees Reitsma
19:00 20:00 Bootcamp Indoor ACLO Station Johnny Snell
20:00 21:00 Circuit training ACLO Station Dayenne Sanders
21:00 22:00 Yoga ACLO Station Yvonne Alards
22:15 23:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Sven Spijkerman

Healthy Ageing

ACLO understands the importance of Healthy Ageing and has therefore established a Healthy Ageing committee (Healthcie) in 2014-2015.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.