Open menu

Groepslessen en open uren

Groepslessen en open uren

Met een ACLO Card kun je deelnemen aan de groepslessen en open uren van de ACLO. De groepslessen en open uren zijn te vinden in het rooster. Het verschil tussen groepslessen en open uren is dat er bij groepslessen les gegeven wordt door de sportdocent. Bij open uren houdt de sportdocent slechts toezicht (zoals bij klimmen, zaalvoetbal, en zwemmen).

Corona

Vanwege de Corona maatregelen zien de groepslessen en open uren er in 2021-2022 anders uit. Omdat wij als ACLO Sportcentrum nauw de maatregelen van de overheid volgen wat betreft veilig sporten in Corona tijden, hanteren wij de richtlijnen die momenteel gelden. Dit houdt bijvoorbeeld in dat de groepslessen in kleinere groepen worden georganiseerd en dat reservering voor elke sportactiviteit verplicht is, vrije inloop is dus niet meer mogelijk. Je kunt een reservering maken via de website of de MY ACLO Sport app. Als je aankomt bij het Sportcentrum moet je de reservering bevestigen door een QR code te scannen. Dit doe je met de ACLO Access Control app. Je moet dus twee apps downloaden. Bij alle sportlocaties hangen meerdere QR codes, heb je een reserving in zaal 1 dan moet je de QR code bij zaal 1 scannen. Bij groenlicht is de reservering bevestigd.

Annuleren van reservering

Je kunt tot 2 uur voor de groepsles of open uur de reservering annuleren. Annuleer je te laat of kom je niet opdagen, dan krijg je de eerste twee keer een waarschuwing. Kom je hierna nog een keer te laat of kom je niet opdagen, dan wordt je kaart geblokkeerd. Je kaart kan worden gedeblokkeerd wanneer een bijdrage van €10 is betaald bij de balie van het Sportcentrum. Mocht je te laat zijn met annuleren, maar je niet fit voelen en/of COVID-19 symptomen hebben? Blijf dan thuis en neem contact op met het Dagelijks Bestuur van de ACLO.

Klik hier voor een overzicht van de verschillende velden.

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
09:00 10:30 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
09:00 10:00 Bodyfit SC Zaal 1 Christel Vredeveld-Groothuis
10:00 11:00 Yoga SC Zaal 1 Christel Vredeveld-Groothuis
10:30 12:00 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
11:00 12:00 Circuit SC Zaal 4 Christel Vredeveld-Groothuis
12:00 13:30 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
12:30 13:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Larissa Dooley
13:30 15:00 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
13:30 14:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Larissa Dooley
15:00 16:30 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
16:30 18:00 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
18:15 19:45 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness

Zondag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 12:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
10:00 11:30 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
10:00 11:00 Bodyfit SC Zaal 1 Bibian Simons
11:00 12:00 Zumba SC Zaal 1 Bibian Simons
11:30 13:00 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
12:00 14:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
13:00 14:30 Fitness; max 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
14:30 16:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
16:00 17:30 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
17:00 18:30 Wallclimbing; only with license SC Klimwand Edo de Jong
17:30 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness
18:00 19:00 Bodyfit SC Zaal 4 Kasper Jolink
19:00 20:00 Yoga (upbeat) SC Zaal 4 Kasper Jolink
19:00 21:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness passe-partout Supervisor Fitness

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Jennifer Bouman
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
08:45 09:45 Spinning SC Spinningruimte Jennifer Bouman
09:00 10:00 Bodypump ACLO Station Christel Vredeveld-Groothuis
09:15 11:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
10:00 10:45 HIIT ACLO Station Christel Vredeveld-Groothuis
10:45 11:45 TRX ACLO Station Christel Vredeveld-Groothuis
11:15 13:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
12:00 13:30 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
12:30 13:15 Bodyfit SC Zaal 1 Christel Vredeveld-Groothuis
12:30 13:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Hendrik Fredericks
13:15 15:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
13:30 15:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
13:30 14:30 Pilates SC Zaal 1 Marion Leeuw
15:00 16:30 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
15:15 17:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
15:30 16:30 Combat ACLO Station Johnny Snell
15:45 16:45 Bodypump SC Zaal 1 Harrie Groenewold
16:00 17:00 Circuit SC Zaal 4 Chiel Mulder
16:30 17:30 Fit Boxing ACLO Station Johnny Snell
16:30 17:30 Yoga WAS Danszaal Larissa Dooley
17:00 19:00 Floorbal SC Struikhal Faybienne Kollau
17:00 18:00 Circuit SC Zaal 4 Rink Hooijsma
17:00 18:00 Spinning SC Spinningruimte Harrie Groenewold
17:15 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
17:30 20:30 Turnen Europapark Turnstad (Helperpark 306) Aaldries Bijsma
17:30 18:30 Bodyfit WAS Danszaal Celine Tualena
17:30 18:30 Bungee Super Fly advanced ACLO Station Anna Rijkens
18:00 19:00 Circuit SC Zaal 4 Hendrik Fredericks
18:15 19:45 Wallclimbing; only with license SC Klimwand Misha Martinovic
18:30 19:45 Snorkelen-duiken WAS Zwembad Edo de Jong
18:30 19:30 Circuit ACLO Station Anna Rijkens
18:30 19:30 Zumba WAS Danszaal Celine Tualena
18:45 20:15 Atletiek Stadspark atletiekbaan Dirk Dijkstra
19:00 21:00 Volleybal SC HGhal 1-4 Erwin Sikkema
19:00 20:00 Spinning SC Spinningruimte Jasper van der Aa
19:15 20:15 Workout Lucia Marthas 1 (Zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas Lucia Marthas
19:15 21:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
19:30 20:30 African Dance WAS Danszaal Sita de Wit
19:30 20:30 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
20:00 22:00 Tafeltennis SC Zaal 4 Eelke Cramer
20:45 22:00 Snorkelen-duiken WAS Zwembad Edo de Jong
21:00 23:00 Volleybal SC HGhal 1-4 Jaap Romeijn
21:15 23:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
22:00 23:00 Swimming basic skills required WAS Zwembad Frits Telkamp
22:30 23:00 Techniek SC Klimwand Jelmer Folkertsma

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Hendrik Fredericks
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
09:00 09:45 Bodyfit ACLO Station Marlon Connor
09:00 10:00 Bodypump SC Zaal 1 Jennifer Bouman
09:15 11:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
09:45 10:30 Fit Boxing ACLO Station Marlon Connor
10:30 11:30 Cross Gym ACLO Station Marlon Connor
11:15 13:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
12:00 14:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
12:30 13:15 Bodyfit SC Zaal 1 Jennifer Bouman
12:30 13:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Tarissa Engbersen
13:15 15:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
14:00 16:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
15:15 17:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
15:30 16:15 TRX ACLO Station Marlon Connor
15:30 17:00 Soccer indoor SC Struikhal Rik Wilbers
15:30 16:15 Swimming basic skills required WAS Zwembad Peter Zweistra
16:00 18:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
16:00 17:00 Bodyfit SC Zaal 1 Floor Buikema
16:00 17:00 Circuit SC Zaal 4 Hendrik Fredericks
16:15 17:00 Aquafit WAS Zwembad Peter Zweistra
16:15 17:00 HIIT ACLO Station Marlon Connor
17:00 18:30 VR-LAAG SC HGhal Johan Burgers
17:00 19:00 Zwemmen WAS Zwembad Michiel Riemslag (HvdS)
17:00 17:45 Bodyfit ACLO Station Marlon Connor
17:00 18:00 Circuit SC Zaal 4 Hendrik Fredericks
17:00 18:00 Spinning SC Spinningruimte Floor Buikema
17:15 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
17:30 18:30 Steps WAS Danszaal Bibian Simons
18:00 20:00 Circuit SC Zaal 4 Geert Hemminga
18:00 19:00 Bodypump SC Zaal 1 Paulina Gamero Zaghini
18:30 23:00 Handbal SC HGhal Roelof Smeenge
18:30 19:30 Bodyfit WAS Danszaal Bibian Simons
18:30 20:00 Wallclimbing; only with license SC Klimwand Cees Reitsma
18:45 20:15 Atletiek Stadspark atletiekbaan Dirk Dijkstra
19:00 20:00 Zwemmen WAS Zwembad Michiel Riemslag (HvdS)
19:00 20:00 Bodyfit ACLO Station Heidi Schulkes
19:00 20:00 Spinning SC Spinningruimte Jasper van der Aa
19:15 21:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
19:30 20:30 Zumba WAS Danszaal Bibian Simons
20:00 21:30 Boksen SC Zaal 1 Harrie Zonneveld
20:00 21:00 Yoga ACLO Station Heidi Schulkes
21:00 22:00 Bungee Super Fly beginners ACLO Station Suzanne Boerma
21:15 22:45 Gymnastics Europapark Turnstad (Helperpark 306) Stefan Richard Vliek
21:15 23:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
22:00 22:30 Schermen SC Zaal 4 Jan Jurjen van Buizen

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Henny Woldman
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
09:00 10:00 Bodypump SC Zaal 1 Floor Buikema
09:00 10:00 Bootcamp indoor ACLO Station Johnny Snell
09:00 10:00 Spinning SC Spinningruimte Henny Woldman
09:15 11:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
10:00 11:00 Fit Boxing ACLO Station Johnny Snell
11:00 11:45 HIIT ACLO Station Johnny Snell
11:00 12:00 Booty SC Zaal 1 Floor Buikema
11:15 13:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
12:00 13:30 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
12:30 13:15 Bodyfit SC Zaal 1 Lydian Medema
12:30 13:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Henny Woldman
13:15 15:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
13:30 15:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
15:00 16:30 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
15:15 17:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
15:30 16:30 Pilates ACLO Station Harrie Groenewold
15:30 17:00 Soccer indoor SC KDhal Rob Harmsen
16:00 17:00 Circuit SC Zaal 4 Tom Kroon
16:00 17:00 Basketball 3-3 SC HGhal 1-2 Kaj Reker
16:30 17:30 Paaldansen SC Zaal 1 Nonja Miljoen
16:30 17:15 HIIT ACLO Station Harrie Groenewold
17:00 18:00 Circuit SC Zaal 4 Rink Hooijsma
17:15 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
17:30 18:30 Bodypump ACLO Station Harrie Groenewold
17:30 18:30 Zumba WAS Danszaal Celine Tualena
18:30 19:30 Bodyfit WAS Danszaal Celine Tualena
18:30 19:30 Bodyfit ACLO Station Heidi Schulkes
19:00 20:00 Atletiek Stadspark atletiekbaan Dirk Dijkstra
19:00 20:00 Spinning SC Spinningruimte Jasper van der Aa
19:00 20:00 Swimming basic skills required WAS Zwembad Inez van der Haer
19:15 21:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
19:30 20:30 Steps ACLO Station Heidi Schulkes
20:30 21:45 Power Yoga ACLO Station Heidi Schulkes
20:45 21:30 Afzwemmers diplama AB WAS Zwembad Inez van der Haer
21:00 22:00 HIIT SC Zaal 1 Paulina Gamero Zaghini
21:15 23:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
21:30 23:00 Wallclimbing; only with license SC Klimwand Edo de Jong
22:15 23:00 Swimming basic skills required WAS Zwembad Frits Telkamp

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Marlon Connor
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
09:00 10:00 Power Yoga ACLO Station Anna Rijkens
09:15 11:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
10:00 11:00 Bungee Super Fly beginner ACLO Station Anna Rijkens
10:30 11:30 Circuit SC Zaal 1 Marlon Connor
11:00 12:00 HIIT ACLO Station Anna Rijkens
11:15 13:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
11:30 12:15 Abs, Buns & Thighs SC Zaal 1 Marlon Connor
12:00 14:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
12:00 13:00 Bungee SuperFly advanced ACLO Station Suzanne Boerma
12:30 13:15 Labooca SC Zaal 1 Marlon Connor
12:30 13:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Christel Vredeveld-Groothuis
13:15 15:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
13:30 14:30 Pilates SC Zaal 1 Marion Leeuw
14:00 16:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
15:00 16:00 Bodyfit ACLO Station Christel Vredeveld-Groothuis
15:00 16:00 Yoga SC Zaal 1 Mayke Bosman
15:15 17:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
15:30 16:15 Swimming basic skills required WAS Zwembad Marlon Connor
15:30 17:00 Soccer indoor SC KDhal Chiel Mulder
16:00 18:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
16:00 17:00 Bodypump SC Zaal 1 Mayke Bosman
16:00 17:00 Circuit SC Zaal 4 Chiel Mulder
16:00 16:45 HIIT ACLO Station Christel Vredeveld-Groothuis
16:15 17:00 Aquafit WAS Zwembad Marlon Connor
16:30 17:30 Bodyfit WAS Danszaal Paulina Gamero Zaghini
16:30 17:15 Spinning SC Spinningruimte Peter Zweistra
17:00 18:00 Bodypump ACLO Station Christel Vredeveld-Groothuis
17:00 18:00 Circuit SC Zaal 4 Chiel Mulder
17:00 18:00 HIIT SC Zaal 1 Mayke Bosman
17:00 18:00 Swimming basic skills required WAS Zwembad Hendrik Fredericks
17:15 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
17:30 18:30 Booty WAS Danszaal Paulina Gamero Zaghini
18:00 19:15 Onderwaterhockey WAS Zwembad Henk Dolsma
18:00 19:00 Fit Boxing ACLO Station Johnny Snell
18:15 19:45 Wallclimbing; only with license SC Klimwand Misha Martinovic
18:30 23:00 Handbal SC HGhal Roelof Smeenge
18:45 20:15 Atletiek Stadspark atletiekbaan Dirk Dijkstra
19:00 20:30 Volleybal WAS Turnzaal Willem de Wit
19:00 21:00 Schermen SC Zaal 4 Rink Hooijsma
19:00 20:00 Bootcamp indoor ACLO Station Johnny Snell
19:00 20:00 Spinning SC Spinningruimte Jasper van der Aa
19:15 21:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
20:00 21:30 Boksen SC Zaal 1 Harrie Zonneveld
20:00 21:00 Pilates ACLO Station Larissa Dooley
21:00 22:00 Yoga ACLO Station Yvonne Alards
21:15 23:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
22:15 23:00 Swimming basic skills required WAS Zwembad Tarissa Engbersen

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Michiel Riemslag (HvdS)
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
09:00 09:45 Bodyfit SC Zaal 1 Jennifer Bouman
09:15 11:00 Fitness; only 1 res per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
11:15 13:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
12:00 14:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
12:30 13:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Peter Zweistra
13:15 15:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
14:00 16:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
14:00 15:00 Bungee Super Fly beginner ACLO Station Anna Rijkens
14:30 16:00 Soccer indoor SC Struikhal Rinie Jurna
15:00 16:00 Yoga SC Zaal 1 Mayke Bosman
15:15 17:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
16:00 18:00 Power training ACLO Power Station Northside Barbell
16:00 17:00 Bodypump SC Zaal 1 Mayke Bosman
16:00 17:00 Circuit SC Zaal 4 Rinie Jurna
16:00 17:00 Pilates ACLO Station Anna Rijkens
16:00 17:00 Spinning SC Spinningruimte Henny Woldman
16:30 17:45 Yoga WAS Danszaal Larissa Dooley
17:00 18:00 Circuit ACLO Station Anna Rijkens
17:00 18:00 Circuit SC Zaal 4 Rinie Jurna
17:15 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
17:30 18:30 Swimming basic skills required WAS Zwembad Stanimir Dimov
18:30 19:30 Zwemmen WAS Zwembad Menno Bijlsma
19:15 21:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness
20:00 20:45 Swimming practice WAS Zwembad Stanimir Dimov
20:00 22:00 Stijldansen SC Zaal 4 John de Vries
20:45 21:45 Swimming basic skills required WAS Zwembad Stanimir Dimov
21:15 23:00 Fitness; only 1 res. per day SC Fitness abo Supervisor Fitness

Healthy Ageing

ACLO erkent het belang van Healthy Ageing en heeft daarom de Healthy Ageing commissie (Healthcie) opgericht.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.