Let op: reservering is verplicht voor alle sportactiviteiten
Open menu

Groepslessen en open uren

Groepslessen en open uren

Met een ACLO Card kun je onbeperkt deelnemen aan de groepslessen en open uren van de ACLO. De groepslessen en open uren zijn te vinden in het rooster of op kaniknusporten.nl. Het verschil tussen groepslessen en open uren is dat er bij groepslessen les gegeven wordt door de sportdocent. Bij open uren houdt de sportdocent slechts toezicht (zoals bij klimmen, zaalvoetbal, en zwemmen).

Corona

Vanwege de Corona maatregelen zien de groepslessen en open uren er in 2020-2021 anders uit. Omdat wij als ACLO Sportcentrum nauw de maatregelen van de overheid volgen wat betreft veilig sporten in Corona tijden, hanteren wij de richtlijnen die momenteel gelden. Dit houdt bijvoorbeeld in dat de groepslessen in kleinere groepen worden georganiseerd en dat reservering voor elke sportactiviteit verplicht is, vrije inloop is dus niet meer mogelijk. Je kunt een reservering maken via de website of de MY ACLO Sport app. Als je aankomt bij het Sportcentrum moet je de reservering bevestigen door een QR code te scannen. Dit doe je met de ACLO Acces Control app. Je moet dus twee apps downloaden. Bij alle sportlocaties hangen meerdere QR codes, heb je een reserving in zaal 1 dan moet je de QR code bij zaal 1 scannen. Bij groenlicht is de reservering bevestigd.

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Jennifer Bouman
07:45 09:00 Cardio SC cardio Divers
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
08:45 09:45 Spinning ON HOLD SC spinning Jennifer Bouman
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO zaalvoetbal KD 2 ACLO zaalvoetbal KD 2 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO tennisbaan 07 ACLO tennisbaan 07 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO tennisbaan 04 ACLO tennisbaan 04 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
09:00 10:00 Bodypump; headphone ACLO Station Christel Vredeveld
09:15 10:30 Cardio SC cardio Divers
09:15 10:30 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO stijldansen zaal 1 ACLO stijldansen zaal 1 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
10:00 10:45 HIIT; headphone ACLO Station Christel Vredeveld
10:45 12:00 Cardio SC cardio Divers
10:45 12:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
10:45 11:45 TRX; headphone ACLO Station Christel Vredeveld
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO tennisbaan 10 ACLO tennisbaan 10 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO stijldansen zaal 1 ACLO stijldansen zaal 1 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
12:15 13:30 Cardio SC cardio Divers
12:15 13:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Christel Vredeveld
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
13:00 14:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 02 ACLO tennisbaan 02 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 04 ACLO tennisbaan 04 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO basketbal HG 1-2 ACLO basketbal HG 1-2 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
13:00 15:00 Powertraining; max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
13:30 14:30 Pilates SC zaal 1 Marion Leeuw
13:45 15:00 Cardio SC cardio Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO volleybal HG 2-2 ACLO volleybal HG 2-2 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO basketbal HG 1-2 ACLO basketbal HG 1-2 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
14:00 15:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
14:30 15:30 Booking on ACLO stijldansen zaal 1 ACLO stijldansen zaal 1 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO volleybal HG 2-2 ACLO volleybal HG 2-2 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO basketbal HG 1-2 ACLO basketbal HG 1-2 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
15:00 17:00 Powertraining; max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
15:15 16:30 Cardio SC cardio Divers
15:30 17:00 Futsal SC KDhal 2 Divers
15:30 16:30 Combat; headphone ACLO Station Johnny Snell
15:45 16:45 Bodypump SC zaal 1 Harrie Groenewold
15:45 17:15 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO basketbal HG 2-2 ACLO basketbal HG 2-2 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
16:00 17:00 Volleyball SC HGhal (1-2) Divers
16:00 17:00 Circuit training SC zaal 4 Chiel Mulder
16:30 17:30 Fit Boxing; headphone ACLO Station Johnny Snell
16:30 17:30 Bodyfit WAS danszaal Celine Tualena
16:45 18:00 Cardio SC cardio Divers
16:45 17:45 Jumping Fitness SC zaal 1 Paulina Beatriz Beatriz Gamero Zaghini
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
17:00 18:00 Spinning ON HOLD SC spinning Harrie Groenewold
17:00 18:00 Circuit training SC zaal 4 Rink Hooijsma
17:30 18:30 Circuit training; headphone ACLO Station Anna Rijkens
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Celine Tualena
17:30 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
18:00 19:00 Circuit training SC zaal 4 Hendrik Fredericks
18:15 19:30 Cardio SC cardio Divers
18:15 19:45 Wallclimbing SC klimmuur Chiel Mulder
18:30 19:30 Zumba WAS danszaal Celine Tualena
19:00 20:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
19:00 20:00 Spinning ON HOLD SC spinning Jasper van der Aa
19:15 20:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
19:30 20:30 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
19:30 20:30 African dance WAS danszaal Sita de Wit
19:45 21:00 Cardio SC cardio Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
20:00 21:00 Spinning ON HOLD SC spinning Jasper van der Aa
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
21:00 22:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
21:15 22:30 Cardio SC cardio Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
22:00 23:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Frits Telkamp

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
07:45 09:00 Cardio SC cardio Divers
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO badminton zaal 4 ACLO badminton zaal 4 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
09:00 10:00 Bodyfit; headphone ACLO Station Marlon Connor
09:00 10:00 Bodypump SC zaal 1 Christel Vredeveld
09:15 10:30 Cardio SC cardio Divers
09:15 10:30 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 04 ACLO tennisbaan 04 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
10:00 10:45 Fit Boxing; headphone ACLO Station Marlon Connor
10:45 12:00 Cardio SC cardio Divers
10:45 12:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
10:45 11:45 Cross Gym; headphone ACLO Station Marlon Connor
11:00 12:00 Booking on ACLO volleybal KD 3 ACLO volleybal KD 3 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 03 ACLO tennisbaan 03 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 02 ACLO tennisbaan 02 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
12:15 13:30 Cardio SC cardio Divers
12:15 13:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Christel Vredeveld
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Kirsten Mary LaFlamme
13:00 14:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 03 ACLO tennisbaan 03 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO stijldansen zaal 4 ACLO stijldansen zaal 4 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 04 ACLO tennisbaan 04 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 08 ACLO tennisbaan 08 Divers
13:00 15:00 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
13:30 14:30 Booking on ACLO volleybal HG 1-2 ACLO volleybal HG 1-2 Divers
13:30 14:15 HIIT SC zaal 1 Jennifer Bouman
13:45 15:00 Cardio SC cardio Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO badminton KD 1-1 ACLO badminton KD 1-1 Divers
14:00 15:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
14:15 15:15 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
14:30 15:30 Booking on ACLO volleybal HG 1-2 ACLO volleybal HG 1-2 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO stijldansen zaal 4 ACLO stijldansen zaal 4 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
15:00 16:30 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
15:15 16:30 Cardio SC cardio Divers
15:30 17:00 Futsal SC KDhal Divers
15:30 17:00 Futsal SC HGhal Divers
15:30 17:00 Futsal SC struikhal Rik Wilbers
15:30 16:15 TRX; headphone ACLO Station Marlon Connor
15:30 16:15 Swimming; basic skills required WAS zwembad Peter Zweistra
15:45 17:15 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
16:00 17:00 Spinning ON HOLD SC spinning Floor Buikema
16:00 17:00 Circuit training SC zaal 4 Hendrik Fredericks
16:00 17:00 Bodyfit SC zaal 1 Christel Vredeveld
16:15 17:00 HIIT; headphone ACLO Station Marlon Connor
16:15 17:00 Aquafit WAS zwembad Peter Zweistra
16:30 18:00 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
16:30 17:30 Pilates WAS danszaal Marion Leeuw
16:45 18:00 Cardio SC cardio Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
17:00 17:45 Labooca; headphone ACLO Station Marlon Connor
17:00 18:00 Circuit training SC zaal 4 Hendrik Fredericks
17:00 18:00 Jumping Fitness SC zaal 1 Floor Buikema
17:30 18:30 Spinning ON HOLD SC spinning Peter Zweistra
17:30 18:30 Steps WAS danszaal Bibian Simons
17:30 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
17:45 18:45 Circuit training; headphone ACLO Station Marlon Connor
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO beachvolleybal veld 1 ACLO beachvolleybal veld 1 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
18:00 19:00 Jumping Fitness SC zaal 1 Paulina Beatriz Beatriz Gamero Zaghini
18:15 19:30 Cardio SC cardio Divers
18:30 20:00 Wallclimbing SC klimmuur Cees Reitsma
18:30 19:30 Bodyfit WAS danszaal Bibian Simons
18:45 19:45 Bodyfit: headphone ACLO Station Heidi Schulkes
19:00 20:00 Booking on ACLO beachvolleybal veld 1 ACLO beachvolleybal veld 1 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
19:15 20:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
19:30 20:30 Zumba WAS danszaal Bibian Simons
19:45 21:00 Cardio SC cardio Divers
19:45 21:00 Power Yoga ACLO Station Heidi Schulkes
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
21:00 22:00 Bungee Super fly ACLO Station Suzanne Boerma
21:00 22:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
21:15 22:30 Cardio SC cardio Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Henny Woldman
07:45 09:00 Cardio SC cardio Divers
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO tafeltennis zaal 1a ACLO tafeltennis zaal 1a Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO beachvolleybal veld 1 ACLO beachvolleybal veld 1 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
09:00 10:00 Bootcamp indoor; headphone ACLO Station Johnny Snell
09:00 10:00 Spinning ON HOLD SC spinning Henny Woldman
09:00 10:00 Bodypump SC zaal 1 Floor Buikema
09:15 10:30 Cardio SC cardio Divers
09:15 10:30 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO beachvolleybal veld 1 ACLO beachvolleybal veld 1 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
10:00 11:00 Fit Boxing; headphone ACLO Station Johnny Snell
10:00 11:00 Jumping Fitness SC zaal 1 Floor Buikema
10:45 12:00 Cardio SC cardio Divers
10:45 12:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO badminton KD 1-3 ACLO badminton KD 1-3 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO beachvolleybal veld 1 ACLO beachvolleybal veld 1 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO tennisbaan 08 ACLO tennisbaan 08 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
11:00 11:45 HIIT; headphone ACLO Station Johnny Snell
11:00 12:00 Jumping Fitness SC zaal 1 Floor Buikema
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
12:15 13:30 Cardio SC cardio Divers
12:15 13:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Henny Woldman
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Lydian Medema
13:00 14:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
13:00 14:30 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
13:15 14:15 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
13:45 15:00 Cardio SC cardio Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO tafeltennis zaal 4b ACLO tafeltennis zaal 4b Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO badminton KD 1-1 ACLO badminton KD 1-1 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
14:00 15:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
14:15 15:15 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
14:30 16:00 Powertraining; max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO badminton zaal 4 ACLO badminton zaal 4 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
15:15 16:30 Cardio SC cardio Divers
15:30 16:30 Booking on ACLO basketbal HG 2-2 ACLO basketbal HG 2-2 Divers
15:30 16:30 Booking on ACLO volleybal HG 1-2 ACLO volleybal HG 1-2 Divers
15:30 17:00 Futsal SC KDhal Rob Harmsen
15:30 17:00 Soccer SC voetbal kg 2 Rinie Jurna
15:30 16:30 Pilates ACLO Station Harrie Groenewold
15:45 17:15 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO beachvolleybal veld 1 ACLO beachvolleybal veld 1 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
16:00 17:00 Circuit training SC zaal 4 Tom Kroon
16:30 17:30 Booking on ACLO basketbal HG 1-2 ACLO basketbal HG 1-2 Divers
16:30 17:15 HIIT; headphone ACLO Station Harrie Groenewold
16:30 17:30 Zumba WAS danszaal Celine Tualena
16:45 18:00 Cardio SC cardio Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
17:00 18:00 Circuit training SC zaal 4 Rink Hooijsma
17:15 18:15 Spinning ON HOLD SC spinning Floor Buikema
17:30 18:30 Booking on ACLO volleybal HG 1-2 ACLO volleybal HG 1-2 Divers
17:30 18:30 Booking on ACLO basketbal HG 2-2 ACLO basketbal HG 2-2 Divers
17:30 19:00 Gymnastics WAS turnzaal Domien Hettinga
17:30 18:30 Bodypump; headphone ACLO Station Harrie Groenewold
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Celine Tualena
17:30 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
18:15 19:30 Cardio SC cardio Divers
18:30 19:30 Circuit training; headphone ACLO Station Anna Rijkens
18:30 19:30 Bodyfit WAS danszaal Celine Tualena
18:45 19:45 Spinning ON HOLD SC spinning Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
19:00 20:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Inez van der Haer
19:15 20:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
19:30 20:30 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
19:45 21:00 Cardio SC cardio Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
20:00 21:00 Steps SC zaal 1 Heidi Schulkes
20:30 21:30 Pilates ACLO Station Gabija Liutkute (HvdS)
21:00 22:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
21:00 22:00 Yoga SC zaal 1 Heidi Schulkes
21:00 22:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
21:15 22:30 Cardio SC cardio Divers
21:30 23:00 Wallclimbing SC klimmuur Edo de Jong
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
22:15 23:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Frits Telkamp

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Lena-Marie Sailer
07:45 09:00 Cardio SC cardio Divers
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
08:45 10:00 Power Yoga ACLO Station Anna Rijkens
09:00 10:00 Booking on ACLO tennisbaan 02 ACLO tennisbaan 02 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
09:15 10:30 Cardio SC cardio Divers
09:15 10:30 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO tennisbaan 03 ACLO tennisbaan 03 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO beachvolleybal veld 3 ACLO beachvolleybal veld 3 Divers
10:00 11:00 Bungee Super Fly ACLO Station Suzanne Boerma
10:30 11:30 Booking on ACLO stijldansen zaal 1 ACLO stijldansen zaal 1 Divers
10:45 12:00 Cardio SC cardio Divers
10:45 12:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
11:00 12:00 HIIT; headphone ACLO Station Paulina Beatriz Beatriz Gamero Zaghini
11:30 12:30 Booking on ACLO stijldansen zaal 1 ACLO stijldansen zaal 1 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
12:15 13:30 Cardio SC cardio Divers
12:15 13:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Christel Vredeveld
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Marlon Connor
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
13:00 15:00 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
13:15 14:15 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
13:45 15:00 Cardio SC cardio Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO badminton zaal 4 ACLO badminton zaal 4 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO badminton KD 1-1 ACLO badminton KD 1-1 Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
14:00 15:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO stijldansen zaal 4 ACLO stijldansen zaal 4 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
15:00 16:30 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Bodyfit; headphone ACLO Station Christel Vredeveld
15:15 16:30 Cardio SC cardio Divers
15:30 17:00 Futsal SC KDhal Chiel Mulder
15:30 16:15 Swimming; basic skills required WAS zwembad Marlon Connor
15:45 17:15 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
16:00 17:00 Basketball 3-3 SC HGhal (1-2) Harrie Wiersema
16:00 16:45 HIIT; headphone ACLO Station Christel Vredeveld
16:00 17:00 Circuit training SC zaal 4 Peter Zweistra
16:00 17:00 Bodypump SC zaal 1 Mayke Bosman
16:15 17:00 Aquafit WAS zwembad Marlon Connor
16:30 18:00 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
16:30 17:30 Bodyfit WAS danszaal Paulina Beatriz Beatriz Gamero Zaghini
16:45 18:00 Cardio SC cardio Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
17:00 18:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
17:00 18:00 Bodypump; headphone ACLO Station Christel Vredeveld
17:00 18:00 Circuit training SC zaal 4 Chiel Mulder
17:00 18:00 HIIT SC zaal 1 Mayke Bosman
17:30 18:30 Labooca WAS danszaal Marlon Connor
17:30 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO badminton KD 1-2 ACLO badminton KD 1-2 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO badminton KD 1-4 ACLO badminton KD 1-4 Divers
18:00 19:00 Fit Boxing; headphone ACLO Station Johnny Snell
18:00 19:00 Spinning ON HOLD SC spinning Mayke Bosman
18:15 19:30 Cardio SC cardio Divers
18:15 19:45 Wallclimbing SC klimmuur Thijs Somsen (HvdS)
19:00 20:00 Booking on ACLO badminton KD 1-2 ACLO badminton KD 1-2 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO badminton KD 1-4 ACLO badminton KD 1-4 Divers
19:00 20:00 Spinning ON HOLD SC spinning Jasper van der Aa
19:00 20:00 Bootcamp Indoor; headphone ACLO Station Johnny Snell
19:15 20:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
19:45 21:00 Cardio SC cardio Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO zaalvoetbal KD 1 ACLO zaalvoetbal KD 1 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
21:00 22:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
21:00 22:00 Yoga ACLO Station Yvonne Alards
21:00 22:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
21:15 22:30 Cardio SC cardio Divers
22:00 23:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
22:15 23:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Sven Spijkerman

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:35 08:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Michiel Riemslag (HvdS)
07:45 09:00 Cardio SC cardio Divers
07:45 09:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
08:00 09:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
09:15 10:30 Cardio SC cardio Divers
09:15 10:30 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
10:45 12:00 Cardio SC cardio Divers
10:45 12:00 Fitness; only 1 res per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO tennisbaan 04 ACLO tennisbaan 04 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
12:15 13:30 Cardio SC cardio Divers
12:15 13:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
12:30 13:30 Badminton SC KDhal 1 Divers
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Jennifer Bouman
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Paulina Beatriz Beatriz Gamero Zaghini
13:00 14:00 Booking on ACLO tennisbaan 01 ACLO tennisbaan 01 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
13:00 15:00 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
13:30 14:30 Pilates SC zaal 1 Marion Leeuw
13:45 15:00 Cardio SC cardio Divers
14:00 15:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
14:30 16:00 Futsal SC HGhal Divers
14:30 16:00 Futsal SC struikhal Rinie Jurna
15:00 16:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO badminton zaal 4 ACLO badminton zaal 4 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
15:00 16:30 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Yoga SC zaal 1 Mayke Bosman
15:15 16:30 Cardio SC cardio Divers
15:45 17:15 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 05 ACLO tennisbaan 05 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO zaalvoetbal Struik ACLO zaalvoetbal Struik Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO zaalvoetbal KD 2 ACLO zaalvoetbal KD 2 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO tennisbaan 06 ACLO tennisbaan 06 Divers
16:00 17:00 Spinning ON HOLD SC spinning Henny Woldman
16:00 17:00 Circuit training SC zaal 4 Rinie Jurna
16:00 17:00 Bodypump SC zaal 1 Mayke Bosman
16:30 18:00 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
16:30 17:15 Combat WAS danszaal Marlon Connor
16:45 18:00 Cardio SC cardio Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
17:00 18:00 Circuit training; headphone ACLO Station Anna Rijkens
17:00 18:00 Circuit training SC zaal 4 Rinie Jurna
17:00 18:00 Jumping Fitness SC zaal 1 Paulina Beatriz Beatriz Gamero Zaghini
17:15 18:00 Labooca WAS danszaal Marlon Connor
17:30 18:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Lena-Marie Sailer
17:30 19:00 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
18:00 19:00 Booking on ACLO tennisbaan 12 ACLO tennisbaan 12 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO courtsoccer baan 1 ACLO courtsoccer baan 1 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO beachvolleybal veld 1 ACLO beachvolleybal veld 1 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
18:15 19:30 Cardio SC cardio Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO padelbaan ACLO padelbaan Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO squashbaan 7 ACLO squashbaan 7 Divers
19:15 20:45 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Supervisor Fitness
19:45 21:00 Cardio SC cardio Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
20:00 21:00 Booking on ACLO tennisbaan 11 ACLO tennisbaan 11 Divers
21:00 23:00 Swimming; basic skills required WAS zwembad Kirsten Mary LaFlamme
21:00 22:30 Fitness; only 1 res. per day SC fitness/gym;max 1 res per day Divers
21:15 22:30 Cardio SC cardio Divers
21:30 22:30 Booking on ACLO badminton zaal 1 ACLO badminton zaal 1 Divers

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
09:00 10:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
09:00 10:00 Booking on ACLO stijldansen zaal 4 ACLO stijldansen zaal 4 Divers
09:00 10:15 Cardio SC cardio Divers
09:00 10:30 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
09:00 10:00 Spinning ON HOLD SC spinning Jasper van der Aa
09:00 10:00 Bodyfit SC zaal 1 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 2 ACLO squashbaan 2 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO stijldansen zaal 4 ACLO stijldansen zaal 4 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO badminton KD 1-1 ACLO badminton KD 1-1 Divers
10:00 11:00 Yoga/Pilates SC zaal 1 Divers
10:45 12:00 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
11:00 12:00 Booking on ACLO squashbaan 3 ACLO squashbaan 3 Divers
11:00 12:00 Circuit training SC zaal 4 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
12:15 13:30 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
12:30 13:30 Swimming; basic skills required WAS zwembad Lena-Marie Sailer
13:00 14:00 Booking on ACLO badminton zaal 4 ACLO badminton zaal 4 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO stijldansen zaal 1 ACLO stijldansen zaal 1 Divers
13:45 15:00 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
15:15 16:45 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 1 ACLO squashbaan 1 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO badminton zaal 4 ACLO badminton zaal 4 Divers
17:00 18:30 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
18:00 19:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
18:45 20:15 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
20:30 22:00 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers

Zondag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
10:00 11:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
10:00 11:30 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
10:00 11:30 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
10:00 11:00 Pilates SC zaal 4 Gabija Liutkute (HvdS)
10:00 11:00 Bodyfit SC zaal 1 Bibian Simons
11:00 12:00 Circuit training SC zaal 4 Gabija Liutkute (HvdS)
11:00 12:00 Zumba SC zaal 1 Bibian Simons
11:30 13:00 Power training;max 1 res per day ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
11:45 13:00 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
12:00 13:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
13:00 14:00 Booking on ACLO badminton zaal 4 ACLO badminton zaal 4 Divers
13:15 14:30 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
14:00 15:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
14:45 16:00 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
15:00 16:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO badminton KD 1-4 ACLO badminton KD 1-4 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 6 ACLO squashbaan 6 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 4 ACLO squashbaan 4 Divers
16:00 17:00 Booking on ACLO squashbaan 5 ACLO squashbaan 5 Divers
16:15 17:30 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO badminton KD 1-4 ACLO badminton KD 1-4 Divers
17:00 18:00 Booking on ACLO poledance zaal 1 ACLO poledance zaal 1 Divers
17:00 18:30 Wallclimbing SC klimmuur Edo de Jong
17:30 18:30 Booking on ACLO zaalvoetbal HG ACLO zaalvoetbal HG Divers
17:45 19:00 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers
19:00 20:00 Booking on ACLO zaalvoetbal Struik ACLO zaalvoetbal Struik Divers
19:15 20:45 Fitness; max 1 res. per day SC fitness/gym Divers

Healthy Ageing

ACLO understands the importance of Healthy Ageing and has therefore established a Healthy Ageing committee (Healthcie) in 2014-2015.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.