Open menu

Maandag 16 oktober 2017 t/m zondag 19 november 2017

Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

Schrijf je in via deze link!

*Cursussen aangegeven met een asterisk beginnen in A-periodes en duren 10 weken. Je kunt je hier niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO en de borg te betalen. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Het overzicht van alle cursus- en inschrijfperiodes vindt je hier.

Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sporten’.

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
13:00 14:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Keith Bortz
15:00 16:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
15:00 16:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Jorryt Coehoorn
15:30 16:30 Mixed Martial Arts Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Yoga Zaal 1 Anna Rijkens
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Golf Golfafslag Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Schaatsen Kardinge ijsbaan 400m Vereniging
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Giel de Jong
18:00 19:00 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
18:30 20:00 Looptraining gevorderd Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
19:00 20:00 Tafeltennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
19:15 20:15 Workout * De studio 2 Lucia Marthas
19:30 20:15 Snorkelen/duiken WAS zwembad Edo de Jong
20:15 21:45 Fitness WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Akin Sahin
21:45 23:00 Ballroom dance WAS danszaal Vereniging

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
13:00 14:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
14:00 15:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Thijmen Ruben Hoekstra
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:00 Badminton Struikhal B Vereniging
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
17:15 18:30 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
18:00 19:00 Boksen Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
19:15 20:15 Ballet beginners * De studio 1 Lucia Marthas
19:15 20:15 Ballet gevorderd * De studio 2 Lucia Marthas
19:30 20:45 Systema Zaal 2 Vereniging
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Vereniging
20:15 21:15 Pop Show Musical Urbandance beg* De studio 1 Lucia Marthas
20:15 21:15 Pop Show Musical Urbandance gev* De studio 2 Lucia Marthas
20:30 22:00 Krachtsport ACLO Station power Vereniging
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
13:00 15:00 Powerkiten Zernikecomplex; datahotel Vereniging
15:00 17:00 Powerkiten Zernikecomplex; datahotel Vereniging
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Ana Roman
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
16:30 17:30 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Jelmer Folkertsma
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
18:30 19:30 Dancehall WAS danszaal Alex Zomikidane
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
19:30 20:30 Hiphop dance WAS danszaal Alex Zomikidane
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Vereniging
19:45 20:45 Zwemtechnieken WAS zwembad Frits Telkamp
20:15 21:30 Klimmen * Klimmuur Edo de Jong
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Nico Giesa
21:30 22:15 Swimming certificate A ** WAS zwembad Frits Telkamp

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
13:00 14:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Ana Roman
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
17:45 18:45 Schaatsen Kardinge ijsbaan 400m Vereniging
18:30 19:30 Weerbaarheid Zaal 2 Renger Boersma
18:45 19:45 Boksen Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Schermen Zaal 4 Rink Hooijsma
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
19:15 20:15 Tapdance * De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Jiu Jitsu Zaal 2 Renger Boersma
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:00 16:00 Krav maga Zaal 2 Nabil Abdi
15:00 16:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Ana Roman
16:00 17:00 Floorball/unihockey HG Vereniging
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Krachtsport intro ACLO Station power-intro Vereniging
17:00 18:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Thijmen Ruben Hoekstra
19:00 20:00 Salsa ACLO Station John de Vries
19:00 20:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro
21:00 22:00 Fitness intro Zaal 3 fitness-intro Akin Sahin

Healthy Ageing

Healthy Ageing: We worden met z'n allen steeds ouder, maar het aantal jaren dat we in gezondheid leven, stijgt echter niet even snel.  Dit complexe probleem legt een grote druk op de samenleving.

Athleteshop

Athleteshop

Athleteshop en ACLO werken samen! Athleteshop is een online sportwinkel voor al je sportmaterialen en de inrichting van sportaccomodaties en de Official Supplier van de ACLO!