Print

Cursussen (4B)

Maandag 5 juni 2017 t/m zondag 9 juli 2017

Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

Schrijf je in via deze link!

*Cursussen aangegeven met een asterisk beginnen in A-periodes en duren 10 weken. Je kunt je hier niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO en de borg te betalen. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus.

Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sporten’.

 

 

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Ivan Sanchez Ramirez
14:30 15:30 TRX Zaal 3 TRX Christel Vredeveld
15:00 16:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:30 16:30 Mixed Martial Arts Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Tentamens, geen intro ACLO Station power-intro
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
17:00 18:00 Beachvolleybal Beachveld 1 en 2 Paul Tesselaar
18:15 19:45 Looptraining gevorderd Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
18:30 19:30 Afrikaanse dans WAS danszaal Sita de Wit
19:00 20:00 Floorball/unihockey Struikhal Vereniging
19:00 20:30 Tafeltennis Zaal 4 Koos Kuiper
19:00 20:30 Softbal Corpus den Hoorn Vereniging
19:15 20:15 Ballet beginners * De studio 1 Lucia Marthas
19:15 20:15 Workout * De studio 2 Lucia Marthas
20:00 20:45 Snorkelen / duiken WAS zwembad Edo de Jong
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance beg* De studio 1 Lucia Marthas

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
12:00 13:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
16:00 17:00 Beachvolleybal Beachveld 1 en 2 Paul Tesselaar
16:15 17:15 TRX Zaal 3 TRX Christel Vredeveld
16:30 17:30 Damesvoetbal Voetbal kg 4 Johan Poppinga
17:00 18:00 Badminton Struikhal B Vereniging
17:00 18:00 Rapidball Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 19:00 Slacklinen Sportcentrum ingang Vereniging
17:15 18:30 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
17:30 18:30 Golf Golfafslag Johan Poppinga
18:00 19:00 Ikick Zaal 1 Hassib Hosseini
18:30 19:45 Systema Zaal 2 Xander Mattanja Barel
19:00 20:00 Boksen Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:15 20:15 Ballet gevorderd * De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Bootcamp Noorderplantsoen Vereniging
20:15 21:15 Pop/show/musical/urbandance gev* De studio 1 Lucia Marthas
20:30 22:00 Krachtsport ACLO Station power

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis beginners Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Golf Golfafslag Johan Poppinga
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Jelmer Folkertsma
17:30 18:45 Atletiek Atletiek stadspark Dirk Dijkstra
18:00 20:00 Windsurfen Hoornse meer/Kaap Hoorn Vereniging
18:30 19:30 Dancehall WAS danszaal Alex Zomikidane
19:00 21:00 American Football Corpus den Hoorn Vereniging
19:30 20:30 Hiphop dance WAS danszaal Alex Zomikidane
20:00 20:45 Swimming certificate A WAS zwembad Inez van der Haer
20:00 22:00 Lacrosse dames Hockey kg 1B Vereniging
20:00 22:00 Lacrosse heren Hockey kg 1A Vereniging
20:15 21:30 Klimmen * Klimmuur Edo de Jong
20:30 21:30 Springen (turnen) WAS turnzaal Vereniging
21:30 22:15 Zwemtechnieken WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
13:00 14:00 Tennis gevorderd * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
13:00 17:00 Zeilen Meerweg 227 Haren Vereniging
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
17:00 18:15 Klimmen * Klimmuur Cees Reitsma
18:00 19:30 Schermen Zaal 4 Rink Hooijsma
18:30 19:30 Weerbaarheid Zaal 2 Renger Boersma
18:30 19:30 Onderwaterhockey WAS zwembad Vereniging
19:00 20:00 Boksen Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:15 20:15 Tapdance * De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Ju Jitsu Zaal 2 Renger Boersma
19:30 20:30 Salsa WAS danszaal John de Vries

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:30 15:30 TRX Zaal 3 TRX Jennifer Kars
15:00 16:00 Krav Maga Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Kickboksen Zaal 2 Nabil Abdi
18:00 19:00 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
18:45 19:45 Squash Squashbanen 3 tm 6 Koos Kuiper