Aangepaste openingstijden i.v.m. Pinksteren
Open menu

Groepslessen en open uren

Hieronder staat het meest up-to-date rooster voor de groepslessen en open uren: Deze wordt bijgewerkt voor wijzigingen zoals lesuitval. Voor meer informatie over een groepsles of open uur, klik op de sport in het rooster of kijk onder ‘Sportaanbod‘. Voor meer informatie over de ruimtes, kijk onder ‘Contact‘ (SC = Sportcentrum, WAS = Willem Alexander Sportcentrum)

Voor de printversie van het rooster, klik op de volgende links:

ACLO Sportcentrum & Willem-Alexander Sportcentrum: Groepslessen en open uren rooster WAS & ACLO Sportcentrum Zernike (2017-2018)

ACLO Station: ACLO Station (2017-2018)

In juli en augustus hebben wij een aangepast zomerrooster. Deze zal binnenkort online komen. Onze openingstijden gedurende de zomer vindt je hier.

 

Wil je gemakkelijk kunnen zien of je vandaag kunt sporten bij de ACLO? Ga dan naar kaniknusporten.nl.

Zondag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 21:00 SC gesloten ACLO padelbaan Divers
10:00 21:00 Eerste pinksterdag Gesloten ACLO station Divers
10:00 21:00 Eerste pinksterdag Gesloten squash-kdhal-klimmuur Divers
10:00 21:00 Eerste pinksterdag Gesloten struik-hg Divers
10:00 21:00 Eerste pinksterdag Gesloten tennis-beach-padel Divers
10:00 21:00 Eerste pinksterdag Gesloten voetbal-hockey-golf-atl Divers
10:00 21:00 Eerste pinksterdag Gesloten WAS Divers
10:00 21:00 Eerste pinksterdag Gesloten zaaltjes Divers

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
08:00 13:00 SC gesloten ACLO padelbaan Divers
08:00 13:00 Tweede pinksterdag Gesloten zaaltjes Divers
08:00 23:00 Tweede pinksterdag Gesloten WAS Divers
08:00 13:00 Tweede pinksterdag Gesloten voetbal-hockey-golf-atl Divers
08:00 13:00 Tweede pinksterdag Gesloten tennis-beach-padel Divers
08:00 13:00 Tweede pinksterdag Gesloten struik-hg Divers
08:00 13:00 Tweede pinksterdag Gesloten squash-kdhal-klimmuur Divers
08:00 23:00 Tweede pinksterdag Gesloten ACLO station Divers
20:00 23:00 SC gesloten ACLO padelbaan Divers
20:00 23:00 Tweede pinksterdag Gesloten zaaltjes Divers
20:00 23:00 Tweede pinksterdag Gesloten voetbal-hockey-golf-atl Divers
20:00 23:00 Tweede pinksterdag Gesloten tennis-beach-padel Divers
20:00 23:00 Tweede pinksterdag Gesloten struik-hg Divers
20:00 23:00 Tweede pinksterdag Gesloten squash-kdhal-klimmuur Divers

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
09:00 10:00 Bodyfit ACLO Station Marlon Connor
09:00 10:00 Spinning SC spinning Tom Steffens
10:00 10:45 HIIT ACLO Station Marlon Connor
12:30 13:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Christel Vredeveld
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Bibian Simons
13:30 14:30 Spinning - DVD SC spinning Virtual
14:15 15:00 HIIT SC zaal 1 Christel Vredeveld
15:00 16:00 Bodypump SC zaal 1 Christel Vredeveld
15:30 16:30 TRX - mix ACLO Station Marlon Connor
15:30 17:00 Futsal SC struikhal Rik Wilbers
15:30 16:15 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Peter Zweistra
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Hendrik Fredericks
16:00 17:00 Bodyfit SC zaal 1 Christel Vredeveld
16:15 17:00 Aquafit WAS zwembad Peter Zweistra
16:30 17:15 Combat ACLO Station Marlon Connor
16:30 17:30 Zumba WAS danszaal Celine Tualena
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Peter Zweistra
17:00 18:00 Power Yoga SC zaal 1 Christel Vredeveld
17:15 18:00 Labooca ACLO Station Marlon Connor
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Virginia Kui
17:30 18:30 Spinning SC spinning Wouter van Egmond
18:00 19:00 Circuittraining ACLO Station Marlon Connor
18:30 19:30 Pilates WAS danszaal Virginia Kui
18:30 20:00 Klimmen SC klimmuur Jelmer Folkertsma
18:30 19:30 Spinning SC spinning Wouter van Egmond
19:00 20:00 Steps ACLO Station Heidi Schulkes
20:00 21:00 Bodyfit ACLO Station Heidi Schulkes
21:00 22:00 Yoga ACLO Station Heidi Schulkes

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Jennifer Kars
09:00 10:00 Spinning SC spinning Floor Buikema
12:30 13:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Peter Zweistra
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Karlijn Saris
13:30 14:30 Spinning - DVD SC spinning Virtual
15:30 16:30 Pilates ACLO Station Harrie Groenewold
15:30 17:00 Voetbal SC voetbal kg 2 Rinie Jurna
15:30 17:00 Futsal SC KDhal Peter Zweistra
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Michiel Korff
16:30 17:15 HIIT ACLO Station Harrie Groenewold
16:30 17:30 Bodyfit WAS danszaal Celine Tualena
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Michiel Korff
17:30 18:30 Bodypump ACLO Station Harrie Groenewold
17:30 18:30 HIIT light WAS danszaal Celine Tualena
17:30 19:00 Turnen WAS turnzaal Domien Hettinga
17:30 18:30 Spinning SC spinning Peter Zweistra
18:00 19:00 Pilates/Yoga SC zaal 4 Virginia Kui
18:30 19:30 Steps ACLO Station Fraa Alkemade
18:30 19:45 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Michiel Korff
18:30 19:30 Spinning SC spinning Heidi Schulkes
19:00 20:30 Turnen WAS turnzaal Domien Hettinga
19:30 20:30 Jumping Fitness ACLO Station Floor Buikema
19:30 20:30 Bodyfit SC zaal 1 Heidi Schulkes
20:30 21:30 Circuittraining ACLO Station Michiel Korff
20:30 21:30 Power Yoga SC zaal 1 Heidi Schulkes
21:30 22:30 Boost ACLO Station Daniel Aminabad
21:30 23:00 Klimmen SC klimmuur Edo de Jong
22:15 23:00 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Jennifer Kars
08:15 09:15 Yoga SC zaal 1 Anna Rijkens
09:00 10:00 Spinning SC spinning Henny Woldman
12:30 13:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Jennifer Kars
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Bibian Simons
13:30 14:30 Yoga SC zaal 1 Nanda Wit
13:30 14:30 Spinning - DVD SC spinning Virtual
15:30 16:30 Jumping Fitness ACLO Station Floor Buikema
15:30 16:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Marlon Connor
15:30 17:00 Futsal SC KDhal Chiel Mulder
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Rink Hooijsma
16:30 17:30 TRX - mix ACLO Station Christel Vredeveld
16:30 17:15 Aquafit WAS zwembad Marlon Connor
16:30 17:30 Bodyfit WAS danszaal Bibian Simons
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Chiel Mulder
17:00 18:00 Bodyfit SC zaal 1 Karlijn Saris
17:15 18:15 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
17:30 18:15 HIIT ACLO Station Christel Vredeveld
17:30 18:30 Spinning SC spinning Jasper van der Aa
17:30 18:30 Labooca WAS danszaal Marlon Connor
18:00 18:45 HIIT SC zaal 1 Mayke Bosman
18:15 19:45 Klimmen SC klimmuur Cees Reitsma
18:30 19:30 Bodypump ACLO Station Christel Vredeveld
18:30 19:30 Afrikaanse dans WAS danszaal Sita de Wit
19:00 20:00 Spinning SC spinning Mayke Bosman
19:30 20:30 Combat ACLO Station Johnny Snell
20:30 21:30 Jumping Fitness ACLO Station Floor Buikema
21:30 22:30 Yoga ACLO Station Yvonne Alards
22:15 23:00 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Sven Spijkerman

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:30 08:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Hendrik Fredericks
08:00 09:00 Spinning - DVD SC spinning Virtual
12:30 13:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Jennifer Kars
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Marlon Connor
12:30 13:30 Badminton SC struikhal Divers
13:30 14:30 Spinning DVD SC spinning Virtual
13:30 14:30 Pilates SC zaal 1 Marion Leeuw
14:30 16:00 Futsal SC struikhal Rinie Jurna
15:00 16:00 Yoga SC zaal 1 Mayke Bosman
15:30 16:30 Bodyfit ACLO Station Virginia Kui
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Rinie Jurna
16:00 17:00 Spinning SC spinning Henny Woldman
16:00 17:00 Bodypump SC zaal 1 Mayke Bosman
16:30 17:30 Pilates/Yoga ACLO Station Virginia Kui
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Rinie Jurna
17:00 18:00 Bodypump SC zaal 1 Mayke Bosman
17:30 18:15 Combat ACLO Station Marlon Connor
17:30 18:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Henny Woldman
18:15 19:00 Labooca ACLO Station Marlon Connor
20:30 21:15 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Sven Spijkerman
22:00 23:00 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Sven Spijkerman

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
09:00 10:00 Bodyfit SC zaal 1 Christel Vredeveld
10:00 11:00 Yoga/pilates SC zaal 1 Divers
10:30 11:30 Spinning - DVD SC spinning Virtual
11:00 12:00 Circuittraining SC zaal 4 Divers
12:30 13:30 Zwemmen ;basic skills required WAS zwembad Divers
15:30 16:30 Spinning - DVD SC spinning Virtual

Healthy Ageing

Healthy Ageing: We worden met z'n allen steeds ouder, maar het aantal jaren dat we in gezondheid leven, stijgt echter niet even snel.  Dit complexe probleem legt een grote druk op de samenleving.

Athleteshop

Athleteshop

Athleteshop en ACLO werken samen! Athleteshop is een online sportwinkel voor al je sportmaterialen en de inrichting van sportaccomodaties en de Official Supplier van de ACLO!