Print

Groepslessen en open uren

Hieronder staat het meest up-to-date rooster voor de groepslessen en open uren: Deze wordt bijgewerkt voor wijzigingen zoals lesuitval. Voor meer informatie over een groepsles of open uur, klik op de sport in het rooster of kijk onder ‘Sportaanbod‘. Voor meer informatie over de ruimtes, kijk onder ‘Contact‘ (SC = Sportcentrum, WAS = Willem Alexander Sportcentrum)

Voor de printversie van het rooster, klik op de volgende links:

ACLO Sportcentrum: Groepslessen en open uren rooster ACLO Sportcentrum Zernike

ACLO Station: Groepslessen rooster ACLO Station

 

Zoeken

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
09:00 10:00 Bodyfit SC zaal 1 Heidi Schulkes
10:00 11:00 Yoga/pilates SC zaal 1 Divers
10:30 11:30 Spinning DVD SC spinning Divers
11:00 12:00 Circuittraining SC zaal 4 Divers
12:30 13:30 Zwemmen WAS zwembad Divers
14:30 15:30 Spinning DVD SC spinning Divers
15:30 16:30 Spinning DVD SC spinning Divers

Zondag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Bodyfit SC zaal 1 Divers
10:30 11:30 Spinning DVD SC spinning Divers
11:00 12:00 Circuittraining SC zaal 4 Divers
14:30 15:30 Spinning DVD SC spinning Divers
15:30 16:30 Spinning DVD SC spinning Divers

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:45 08:30 Zwemmen WAS zwembad Henk Jan Dolsma
08:15 09:15 Yoga SC zaal 1 Anna Rijkens
09:30 10:30 Spinning DVD SC spinning Divers
12:30 13:30 Zwemmen WAS zwembad Johan Poppinga
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Christel Vredeveld
13:30 14:30 Spinning SC spinning Christel Vredeveld
13:30 14:30 Pilates SC zaal 1 Marion Leeuw
15:30 17:00 Futsal SC KDhal Johan Poppinga
15:30 17:00 Volleybal/Basketbal SC HGhal Divers
15:30 16:15 Bodyfit ACLO Station Mayke Bosman
15:30 16:30 Bodyfit SC zaal 1 Jennifer Kars
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Rink Hooijsma
16:15 17:00 HIIT Circuit ACLO Station Mayke Bosman
16:30 17:30 Bodyfit WAS danszaal Jean-Paul Hieuw-Kin-Koen
16:30 17:30 Spinning SC spinning Harrie Groenewold
16:30 17:30 Bodypump SC zaal 1 Jennifer Kars
17:00 17:45 HIIT Circuit ACLO Station Mayke Bosman
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Johan Poppinga
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Peter Zweistra
17:30 18:15 Zwemmen WAS zwembad Jean-Paul Hieuw-Kin-Koen
17:30 18:30 Spinning SC spinning Jennifer Kars
17:30 18:30 Pilates SC zaal 1 Harrie Groenewold
17:45 18:30 Combat ACLO Station Mayke Bosman
18:00 19:00 Circuittraining SC zaal 4 Hendrik Fredericks
18:15 19:45 Klimmen SC klimmuur Chiel Mulder
18:30 19:30 Dance ACLO Station Linda van de Wouw
19:30 20:30 Afrikaanse dans CANCELED WAS danszaal Sita de Wit
19:30 20:30 Bodyfit ACLO Station Linda van de Wouw
19:30 20:30 Spinning SC spinning Indy Hulleman
20:30 21:30 Zumba ACLO Station Marloes Pieksma
22:15 23:00 Zwemmen WAS zwembad Edo de Jong

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:45 08:30 Zwemmen WAS zwembad Johan Poppinga
09:30 10:30 Spinning DVD SC spinning Divers
12:30 13:30 Zwemmen WAS zwembad Frits Telkamp
12:30 13:30 Spinning SC spinning Tom Steffens
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Jean-Paul Hieuw-Kin-Koen
13:15 14:00 HIIT SC zaal 1 Christel Vredeveld
14:00 15:00 Power Yoga SC zaal 1 Christel Vredeveld
15:00 16:00 Bodypump SC zaal 1 Christel Vredeveld
15:30 16:30 Zwemmen WAS zwembad Peter Zweistra
15:30 17:00 Futsal SC struikhal Rik Wilbers
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Hendrik Fredericks
16:00 17:00 Bodyfit SC zaal 1 Virginia Kui
16:00 16:45 Combat ACLO Station Marlon Connor
16:30 17:15 Aquarobics WAS zwembad Peter Zweistra
16:30 17:30 Zumba WAS danszaal Marloes Pieksma
16:45 17:30 Labooca ACLO Station Marlon Connor
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Hendrik Fredericks
17:00 18:00 Pilates SC zaal 1 Virginia Kui
17:15 18:00 Zwemmen WAS zwembad Agnes de Haan-van Sloten
17:15 18:15 Spinning SC spinning Christel Vredeveld
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Roos Hudepohl
17:30 18:30 Circuittraining ACLO Station Marlon Connor
18:15 19:15 Spinning SC spinning Wouter van Egmond
18:30 19:30 Bodyfit WAS danszaal Roos Hudepohl
18:30 20:00 Klimmen SC klimmuur Jelmer Folkertsma
18:30 19:30 Steps ACLO Station Heidi Schulkes
19:30 20:30 Bodyfit ACLO Station Heidi Schulkes
20:30 21:30 Yoga ACLO Station Heidi Schulkes

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:45 08:30 Zwemmen WAS zwembad Jennifer Kars
09:30 10:30 Spinning SC spinning Jennifer Kars
12:30 13:30 Zwemmen WAS zwembad Johan Poppinga
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Jennifer Kars
15:30 17:00 Futsal SC KDhal Peter Zweistra
15:30 17:00 Voetbal SC voetbal kg 2 Rinie Jurna
15:30 16:30 Pilates ACLO Station Harrie Groenewold
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Michiel Korff
16:30 17:15 HIIT ACLO Station Harrie Groenewold
16:30 17:30 Bodyfit WAS danszaal Roos Hudepohl
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Michiel Korff
17:15 18:15 Bodypump ACLO Station Harrie Groenewold
17:30 18:30 Spinning SC spinning Wouter van Egmond
17:30 18:30 Bodyfit WAS danszaal Roos Hudepohl
17:30 19:00 Turnen WAS turnzaal Ymke Ma
18:00 19:00 Bodyfit SC zaal 1 Heidi Schulkes
18:15 19:15 Steps ACLO Station Jean-Paul Hieuw-Kin-Koen
19:00 20:30 Turnen WAS turnzaal Ymke Ma
19:00 20:00 Power Yoga SC zaal 1 Heidi Schulkes
19:15 20:00 Bodyfit ACLO Station Jean-Paul Hieuw-Kin-Koen
20:00 21:00 Spinning SC spinning Heidi Schulkes
20:00 21:00 Circuittraining ACLO Station Michiel Korff
21:30 23:00 Klimmen SC klimmuur Edo de Jong
22:15 23:00 Zwemmen WAS zwembad Johan Poppinga

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:45 08:30 Zwemmen WAS zwembad Hendrik Fredericks
08:15 09:15 Yoga SC zaal 1 Anna Rijkens
09:30 10:30 Spinning DVD SC spinning Divers
12:30 13:30 Zwemmen WAS zwembad Peter Zweistra
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Jean-Paul Hieuw-Kin-Koen
13:15 14:15 Boost 45 SC zaal 1 Daniel Aminabad
13:30 14:30 Spinning SC spinning Henny Woldman
15:30 16:30 Zwemmen WAS zwembad Marlon Connor
15:30 16:30 Bodyfit ACLO Station Christel Vredeveld
15:30 17:00 Futsal SC KDhal Chiel Mulder
16:00 17:00 Spinning SC spinning Henny Woldman
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Yoga SC zaal 1 Nanda Wit
16:30 17:15 Aquarobics WAS zwembad Marlon Connor
16:30 17:15 HIIT ACLO Station Christel Vredeveld
16:30 17:15 Bodyfit WAS danszaal Peter Zweistra
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Chiel Mulder
17:00 18:00 Bodyfit SC zaal 1 Mayke Bosman
17:15 18:15 Zwemmen WAS zwembad Peter Zweistra
17:30 18:30 Bodypump ACLO Station Christel Vredeveld
17:30 18:30 Labooca WAS danszaal Marlon Connor
18:00 19:00 HIIT SC zaal 1 Mayke Bosman
18:15 19:45 Klimmen SC klimmuur Cees Reitsma
18:30 19:30 TRX mixed training ACLO Station Christel Vredeveld
18:30 19:30 Bodyfit WAS danszaal Bibian Simons
19:00 20:00 Spinning SC spinning Mayke Bosman
19:30 20:30 Bodyfit ACLO Station Mandy Wildeman
20:30 21:30 Yoga ACLO Station Mandy Wildeman
22:15 23:00 Zwemmen WAS zwembad Sven Spijkerman

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
07:45 08:30 Zwemmen WAS zwembad Hendrik Fredericks
09:30 10:30 Spinning DVD SC spinning Divers
12:30 13:30 Zwemmen WAS zwembad Henny Woldman
12:30 13:30 Badminton SC struikhal Divers
12:30 13:15 Bodyfit SC zaal 1 Jennifer Kars
13:30 14:30 Spinning SC spinning Jennifer Kars
13:30 14:30 Pilates SC zaal 1 Marion Leeuw
14:30 16:00 Futsal SC struikhal Rinie Jurna
15:00 16:00 Yoga SC zaal 1 Mayke Bosman
15:30 16:30 Bodyfit ACLO Station Virginia Kui
16:00 17:00 Circuittraining SC zaal 4 Rinie Jurna
16:00 17:00 Bodyfit SC zaal 1 Mayke Bosman
16:30 17:30 Circuittraining ACLO Station Virginia Kui
17:00 18:00 Spinning SC spinning Henny Woldman
17:00 18:00 Circuittraining SC zaal 4 Rinie Jurna
17:00 18:00 Bodypump SC zaal 1 Mayke Bosman
17:30 18:30 Zwemmen WAS zwembad Koos Kuiper
17:30 18:15 Combat ACLO Station Marlon Connor
18:15 19:00 Labooca ACLO Station Marlon Connor
20:00 21:00 Zwemmen WAS zwembad Koos Kuiper
22:00 23:00 Zwemmen WAS zwembad Koos Kuiper