Open menu

Maandag 7 september 2020 t/m zondag 11 oktober 2020

De inschrijving is open van maandag 24 augustus 2020 t/m zondagavond 30 augustus 2020. Schrijf je nu in via deze link
Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken en beginnen in de A-periodes, m.u.v. Ballroom/Latin dance. Je kunt je hier bij de inschrijvingen voor B-periodes dus niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’.

Wil je de cursusinschrijvingen terug vinden? Ga dan naar MyAclo, ga naar het kopje reserveren en kijk bij huidige reserveringen.

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Tennis follow-up * Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Golf Golfafslag Renee de Ruijter
15:45 17:00 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
15:45 18:00 Waterskiing/wakeboarding Teleskibaan harkstede Bares
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Floorball Struikhal Face Off (rooster)
16:30 17:30 Defencibility Zaal 2 Renger Boersma
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Beachvolleyball 1a mon 1700-1800 Beachveld 1 en 2 Jaap Romeijn
17:45 18:45 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
18:30 20:00 Running FUNdamentals Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
18:30 19:30 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
19:00 20:00 Table tennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:00 20:00 Handball Struikhal Cirkeltijgers (rooster)
19:00 20:00 Workout* De studio 1 Lucia Marthas
19:45 20:45 Snorkeling/scuba WAS zwembad Edo de Jong
20:15 21:45 Fitness WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
21:45 23:00 Latin/Ballroom WAS danszaal Blue Toes (rooster)

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
13:00 14:00 Padel Padelbaan Evert-Jan Nienhuis
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Tom Kroon
15:00 16:00 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Tom Kroon
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:00 Badminton Struikhal 2-2 AMOR (rooster)
17:15 18:30 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
18:45 20:00 Floor is lava Turfsingel 82 ApenkooiGym
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:15 20:15 Ballet beginners* De studio 1 Lucia Marthas
19:15 20:15 Ballet advanced* De studio 2 Lucia Marthas
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Copini Buitensport
20:15 21:15 PopTheaterMusicalDance beginner* De studio 1 Lucia Marthas
20:15 21:15 PopTheaterMusicalDance adv* De studio 2 Lucia Marthas
21:00 22:00 Systema Zaal 2 Mattekloppers (rooster)

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
12:00 13:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
14:00 15:00 Tennis follow-up * Tennis 1 tm 4 Joeke Buikema
14:30 15:30 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
15:30 16:30 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Jelmer Folkertsma
18:00 19:00 Frisbee Ultimate Sportpark het Noorden Gronical Dizziness
18:00 19:00 Stretching Zaal 4 John Molenaar
20:00 20:45 Swimming freestyle WAS zwembad Inez van der Haer
20:00 22:00 Lacrosse Ladies Hockey kg 5B Lacrosse Groningen (rooster)
20:00 22:00 Lacrosse Men Hockey kg 7B Lacrosse Groningen (rooster)
20:15 21:30 Wallclimbing* Klimmuur Edo de Jong
21:30 22:15 Swimming cert. A* WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis follow-up * Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
13:00 14:00 Padel Padelbaan Joeke Buikema
15:00 16:00 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Basketball 3-3 HG 2-2 Kaj Reker
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Thijs Somsen (HvdS)
18:30 20:00 Bouldering 1a thu 18:30-20:00 Gropo Gropo
19:00 20:30 Fencing Zaal 4 Rink Hooijsma
19:00 20:00 Ballet beginners* De studio 1 Lucia Marthas
19:00 20:00 Tapdance* De studio 2 Lucia Marthas
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
20:00 21:00 Ju Jitsu Zaal 2 Renger Boersma

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:00 16:00 Power-check/intro ACLO Station power-intro Northside Barbell (rooster)
15:00 16:00 Krav Maga Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
18:30 19:45 Wallclimbing Klimmuur Edo de Jong
20:00 21:00 Swimming practice WAS zwembad Kirsten Mary LaFlamme
22:00 23:00 Salsa Zaal 4 John de Vries

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:30 16:30 MMA basics Zaal 2 Nabil Abdi

Healthy Ageing

ACLO understands the importance of Healthy Ageing and has therefore established a Healthy Ageing committee (Healthcie) in 2014-2015.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.