Open menu

Maandag 19 november 2018 t/m zondag 23 december 2018

De inschrijving is open van maandag 29 oktober 2018 t/m zondagavond 11 november 2018. Schrijf je nu in via deze link
Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken en beginnen in de A-periodes, m.u.v. Ballroom/Latin dance. Je kunt je hier bij de inschrijvingen voor B-periodes dus niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO en de borg te betalen. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’.

Zoeken

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Tennis follow-up Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
15:30 16:30 Mixed Martial Arts basics Zaal 2 Nabil Abdi
15:45 17:00 Wallclimbing Klimmuur Cees Reitsma
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 18:00 Shooting Chopinlaan 120 Vereniging
16:00 17:00 Yoga ACLO Station Jade Karlijn Kandelaar
17:00 18:15 Wallclimbing Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Ice Skating Kardinge ijsbaan 400m
17:45 18:45 Poledance Zaal 1 Romee Eva Bakker
17:45 19:00 Yoga ACLO Station Jade Karlijn Kandelaar
18:30 20:00 Running FUNdamentals 1 Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
19:00 20:00 Table tennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:15 20:15 Workout De studio 2 Lucia Marthas
20:15 21:45 Fitness WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
20:45 21:45 Snorkeling / scuba diving WAS zwembad Edo de Jong
20:45 21:45 Ballroom / Latin dance * WAS danszaal Vereniging

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
15:00 16:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Snowboarding - indoor Kardinge snowlimits
16:15 17:15 Poledance follow-up Zaal 1 Nonja Miljoen
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:00 Badminton Struikhal B Vereniging
17:15 18:30 Wallclimbing Klimmuur Cees Reitsma
18:15 19:15 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:15 20:15 Ballet beginners De studio 2 Lucia Marthas
19:15 20:15 Ballet follow up De studio 1 Lucia Marthas
19:30 21:00 Systema Zaal 2 Vereniging
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Vereniging
20:15 21:15 Pop Show Musical dance De studio 2 Lucia Marthas
20:15 21:15 Pop Show Musical dance followup* De studio 1 Lucia Marthas
21:00 22:00 Powerlifting ACLO Station power Vereniging

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Tennis follow-up Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
16:15 17:15 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Wallclimbing Klimmuur Jelmer Folkertsma
18:30 19:30 Dancehall WAS danszaal Alex Zomikidane
19:30 20:30 Hiphop dance WAS danszaal Alex Zomikidane
20:00 20:45 Swimming frees WAS zwembad Inez van der Haer
20:00 22:00 Lacrosse ladies Hockey kg 1A Vereniging
20:00 22:00 Lacrosse men Hockey kg 1B Vereniging
20:15 21:30 Wallclimbing Klimmuur Edo de Jong
20:30 21:30 Gymnastics (jumping) WAS turnzaal Domien Hettinga
21:30 22:15 Swimming certificate A WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis follow-up Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
13:00 14:00 Tennis follow-up Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Skiing - indoor Kardinge snowlimits
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:15 Wallclimbing Klimmuur Cees Reitsma
17:30 18:30 Ballet beginners De studio 1 Lucia Marthas
17:45 18:45 Ice Skating Kardinge ijsbaan 400m
18:30 19:30 Defensibility Zaal 2 Renger Boersma
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Fencing Zaal 4 Rink Hooijsma
19:15 20:15 Tap dance De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Ju Jitsu Zaal 2 Renger Boersma

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:00 16:00 Krav Maga Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Floorball / unihockey HG Vereniging
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
18:30 19:30 Salsa ACLO Station John de Vries
20:00 21:00 Stretching Zaal 1 John Molenaar

Healthy Ageing

ACLO understands the importance of Healthy Ageing and has therefore established a Healthy Ageing committee (Healthcie) in 2014-2015.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.