Open menu

Cursus periode gaat van start op 10 januari

De inschrijving is open van dinsdag 7 december 2021 t/m zondagavond 19 december 2021. Schrijf je nu in via deze link! Op maandag 20 december vindt de loting plaats, wanneer je geplaatst bent in een cursus heb je tot woensdag 15:00 de tijd om de reservering te bevestigen.
De na-inschrijvingen zijn geopend vanaf donderdag 23 december 08:00 tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken. Voordeze cursussen kan je je alleen inschrijven in de A-periodes, en dus niet tijdens deze periode.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’.

Wil je de cursusinschrijvingen terug vinden? Ga dan naar MyACLO, ga naar het kopje Enrollments en kijk bij My Enrollments.

Klik hier voor een overzicht van de verschillende velden.

De doorgang van alle cursussen is onder voorbehoud van de corona-maatregelen.

Zoeken

Zondag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:30 17:00 Wallclimbing* Klimmuur Edo de Jong

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
08:30 10:30 Cursus alternatief Klimmuur Misha Martinovic
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Tennis Follow-up* Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:45 17:00 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
16:00 17:00 Floorball Struikhal Face Off
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
16:00 17:00 Healthy Foods Online 1 Neeke Smit
16:30 17:30 Ju jitsu Zaal 2 Renger Boersma
16:45 17:45 Stretching Zaal 1 John Molenaar
17:00 18:15 Wallclimbing* CANCELLED Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:15 Ice Skating Kardinge ijsbaan 400m Tjas
17:45 18:45 Poledance Zaal 1 Stephanie Arends
18:30 20:00 Running fund1 - CANCELLED Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
19:00 20:00 Table tennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:15 20:15 Workout* Lucia Marthas 1 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
19:30 20:30 MEDT* Lucia Marthas 2 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
19:45 20:45 Snorkeling/scuba WAS zwembad Edo de Jong
20:15 21:45 Fitness - CANCELLED WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
21:45 23:00 Latin/Ballroom WAS danszaal Blue Toes

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Frits Telkamp
15:00 16:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Frits Telkamp
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
16:00 17:00 Snowboarding indoor Kardinge snowlimits Snowlimits
17:00 18:00 Badminton Struikhal 2-2 AMOR
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:15 18:30 Wallclimbing* CANCELLED Klimmuur Cees Reitsma
19:00 20:00 Ballet adv* Lucia Marthas 1 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
19:00 20:00 Ballet beg* Lucia Marthas 2 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Hommes survival en outdoor
19:00 20:00 Floor is Lava Eikenlaan 286 (Kamerlingh Onnes) ApenkooiGym
19:45 21:15 Mindfulness* Online 1 Anja Boers
20:00 21:00 PTMDance adv* Lucia Marthas 1 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
20:00 21:00 PTMDance beg* Lucia Marthas 2 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
20:00 21:30 Powerlifting ACLO Station power Northside Barbell
21:00 22:00 Bungee Super Fly ACLO Station Suzanne Boerma
21:00 22:00 Judo - Cancelled Zaal 2 Mattekloppers

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
13:00 14:00 Crossfit CrossFit Noord Crossfit Noord
14:00 15:00 Tennis Follow-up Tennis 1 tm 4 Joeke Buikema
15:00 16:30 Cursus alternatief Klimmuur Cees Reitsma
15:30 16:30 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
16:00 17:00 Basketball 3-3 HG 2-2 Kaj Reker
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Wallclimbing* CANCELLED Klimmuur Jelmer Folkertsma
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
20:00 21:00 Defencibility Zaal 2 Renger Boersma
20:00 20:45 Swimming freestyle WAS zwembad Inez van der Haer
20:15 21:30 Wallclimbing* CANCELLED Klimmuur Edo de Jong
21:30 22:15 Swimming cert.A** WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Bungee Super Fly ACLO Station Anna Rijkens
11:00 12:00 Tennis Follow-up* Tennis 7 tm 10 Renee de Ruijter
13:00 14:00 Tennis Follow-up* Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
16:00 17:00 Skiing indoor Kardinge snowlimits Snowlimits
17:00 18:15 Wallclimbing* CANCELLED Klimmuur Misha Martinovic
17:30 18:45 Ice skating Kardinge ijsbaan 400m Tjas
18:00 20:00 Weightlifting ACLO Station power Northside Barbell
18:30 19:30 MEDT* Lucia Marthas 2 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
18:30 20:00 Bouldering Gropo Gropo
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:15 20:15 Ballet beg* Lucia Marthas 1 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
19:15 20:15 Tapdance* Lucia Marthas 3 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Sirosports

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:00 16:00 Krav maga Zaal 2 Nabil Abdi
15:00 16:00 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
18:30 19:45 Wallclimbing* CANCELLED Klimmuur Edo de Jong
22:00 23:00 Salsa Zaal 4 John de Vries

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:30 16:30 MMA basics Zaal 2 Nabil Abdi

Healthy Ageing

ACLO erkent het belang van Healthy Ageing en heeft daarom de Healthy Ageing commissie (Healthcie) opgericht.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.