Open menu

Maandag 10 februari 2020 t/m zondag 15 maart 2020

De inschrijving is open van maandag 20 januari 2020 t/m zondagavond 2 februari 2020. Schrijf je nu in via deze link
Na-inschrijvingen zijn geopend tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk duren 10 weken en beginnen in de A-periodes, m.u.v. Ballroom/Latin dance. Je kunt je hier bij de inschrijvingen voor B-periodes dus niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’.

Wil je de cursusinschrijvingen terug vinden? Ga dan naar MyAclo, ga naar het kopje reserveren en kijk bij huidige reserveringen.

Zoeken

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:00 16:00 Krav Maga Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Floorball HG Face Off (rooster)
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
16:00 17:30 Rowing Hoornsediep 199 (Gyas) Gyas (rooster)
17:00 18:00 Bungee Super Fly ACLO Station Anna Rijkens
18:00 19:00 Acro Zaal 4 ACRO
18:30 19:45 Wallclimbing* Klimmuur Edo de Jong
21:00 22:00 Salsa Zaal 4 John de Vries

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:00 16:00 Tennis follow-up* Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
15:30 16:30 MMA Basics Zaal 2 Nabil Abdi
15:45 17:00 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
15:45 17:00 Yoga ACLO Station Jade Karlijn Kandelaar
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 18:00 Shooting Chopinlaan 120 SV Martini
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Chiel Mulder
17:00 18:00 Ice Skating Kardinge ijshal Tjas
17:00 18:00 Ice Skating Kardinge ijsbaan 400m Tjas
17:45 18:45 Pole Dance Zaal 1 Nonja Miljoen
18:30 20:00 Running fund1 Atl.plateau Zernike Rink Hooijsma
19:00 20:00 Tabletennis Zaal 4 Eelke Cramer (HvdS)
19:00 20:00 Bungee Super Fly ACLO Station Anna Rijkens
19:15 20:15 Workout* De studio 1 Lucia Marthas
19:45 20:45 Snorkeling/scuba WAS zwembad Edo de Jong
20:15 21:45 Fitness WAS fitness-ruimte Rink Hooijsma
21:00 22:30 Systema Zaal 2 Mattekloppers (rooster)
21:45 23:00 Ballroom/latin WAS danszaal Blue Toes (rooster)

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
14:00 15:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Frits Telkamp
15:00 16:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Frits Telkamp
15:00 16:00 Stretching Zaal 1 John Molenaar
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Healthy food Meeting room Neeke Smit
16:00 17:00 Skiing-indoor Kardinge snowlimits Snowlimits
17:00 18:00 Badminton Struikhal 2-2 AMOR (rooster)
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:15 18:30 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes
19:00 21:00 Weightlifting Olympic ACLO Station power Northside Barbell (rooster)
19:00 20:00 Swim-run WAS zwembad Tritanium (rooster)
19:15 20:15 Ballet adv.* De studio 1 Lucia Marthas
19:15 20:15 Ballet beg.* De studio 2 Lucia Marthas
19:15 20:15 Floor is lava Turfsingel 82 ApenkooiGym
19:30 20:30 Bootcamp outdoor Noorderplantsoen Copini Buitensport
20:15 21:15 PTM dance adv.* De studio 1 Lucia Marthas
20:15 21:15 PTM dance* De studio 2 Lucia Marthas
20:30 21:30 Floor is lava Turfsingel 82 ApenkooiGym
20:45 21:45 Bungee Super Fly ACLO Station Suzanne Boerma

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Tennis Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
11:00 12:00 Tennis follow-up* Tennis 7 tm 10 Evert-Jan Nienhuis
15:30 16:30 Pole dance Zaal 1 Nonja Miljoen
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Sebastiaan Wiering
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Jelmer Folkertsma
19:00 20:00 Swim-run Atletiek stadspark Tritanium (rooster)
19:15 20:15 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
20:00 20:45 Swimming freestyle WAS zwembad Inez van der Haer
20:00 22:00 Lacrosse ladies Hockey kg 1B Lacrosse Groningen (rooster)
20:00 22:00 Lacrosse men Hockey kg 2B Lacrosse Groningen (rooster)
20:15 21:30 Wallclimbing* Klimmuur Edo de Jong
21:30 22:15 Swimming cert.A cost €100,- WAS zwembad Inez van der Haer

Donderdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Tennis follow-up* Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
13:00 14:00 Tennis follow-up* Tennis 7 tm 10 Joeke Buikema
16:00 17:00 Power-intro ACLO Station power-intro
16:00 17:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Rink Hooijsma
16:00 17:00 Basketball 3-3 HG 1-2 Kaj Reker
16:00 17:00 Snowboarding-indoor Kardinge snowlimits Snowlimits
17:00 18:00 Squash Squashbanen 3 tm 6 Kaj Reker
17:00 18:15 Wallclimbing* Klimmuur Cees Reitsma
17:45 18:45 Ice Skating Kardinge ijsbaan 400m Tjas
18:30 19:30 Defensibility Zaal 2 Renger Boersma
18:30 20:00 Bouldering Gropo Gropo
18:45 19:45 Ballet beg.* De studio 2 Lucia Marthas
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Fencing Zaal 4 Rink Hooijsma
19:15 20:15 Tapdance* De studio 1 Lucia Marthas
19:30 20:30 Ju Jitsu Zaal 2 Renger Boersma
20:30 22:00 Powerlifting ACLO Station power Northside Barbell (rooster)

Healthy Ageing

ACLO understands the importance of Healthy Ageing and has therefore established a Healthy Ageing committee (Healthcie) in 2014-2015.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.