Open menu

Maandag 14 februari 2022 t/m zondag 20 maart 2022

De inschrijving is open van maandag 24 februari 2022 t/m zondagavond 6 februari 2021. Schrijf je nu in via deze link
Na-inschrijvingen gaan open op zijn geopend op 10 februari 08:00 tot 16.00 op de dag voor de cursus van start gaat.

*Cursussen aangegeven met een asterisk (*) duren 10 weken en beginnen in de A-periodes. Je kunt je hier bij de inschrijvingen voor B-periodes dus niet voor inschrijven.

Voordat je mee kan doen aan een cursus, dien je je in te schrijven via MyACLO. Het is alleen tijdens bepaalde periodes mogelijk om je in te schrijven voor een cursus. Wil je meer weten over onze sporten, groepslessen, open uren of cursussen, kijk dan onder ‘Sportaanbod’. Meer weten over de inschrijvingsprocedure kijk onder cursussen.

Wil je de cursusinschrijvingen terug vinden? Ga dan naar MyACLO, ga naar het kopje reserveren en kijk bij huidige reserveringen.

Klik hier voor een overzicht van de verschillende velden.

Zoeken

Woensdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:30 11:30 Golf Golfafslag Renee de Ruijter
11:30 12:30 Golf Golfafslag Renee de Ruijter
15:30 16:30 Poledance Zaal 1 Nonja Miljoen
16:00 17:00 Basketball 3-3 HG 2-2 Kaj Reker
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
16:30 17:30 Hip hop WAS danszaal Maria Boonstra
17:00 18:15 Athletics Stadspark atletiekbaan Dirk Dijkstra
17:00 18:15 Wallclimbing Klimmuur Jelmer Folkertsma
20:00 21:00 Defencibility Zaal 2 Renger Boersma
20:00 22:00 Lacrosse ladies Hockey kg 5B Lacrosse Groningen
20:00 22:00 Lacrosse men Hockey kg 7B Lacrosse Groningen
20:00 20:45 Swimming freestyle WAS zwembad Inez van der Haer
20:15 21:30 Wallclimbing Klimmuur Edo de Jong
21:30 22:15 Swim certificate A** WAS zwembad Inez van der Haer

Vrijdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
10:00 11:00 Stretching Zaal 1 John Molenaar
15:00 16:00 Krav Maga Zaal 2 Nabil Abdi
15:00 16:00 Yoga ACLO Station Anna Rijkens
16:00 17:00 Kickboxing Zaal 2 Nabil Abdi
18:30 19:45 Wallclimbing Klimmuur Edo de Jong
22:00 23:00 Salsa Zaal 4 John de Vries

Zaterdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:30 16:30 MMA basics Zaal 2 Nabil Abdi

Zondag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:45 17:00 Wallclimbing Klimmuur Edo de Jong

Maandag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
15:45 17:00 Wallclimbing Klimmuur Cees Reitsma
16:00 17:00 Floorball Struikhal Face Off
16:30 17:30 Ju Jitsu Zaal 2 Renger Boersma
17:00 18:15 Wallclimbing Klimmuur Misha Martinovic
17:45 18:45 Poledance Zaal 1 Stephanie Arends
18:30 20:00 RunningFUNdamentals 1 Atletiekplateau A Zernike Rink Hooijsma
19:00 20:00 Tabletennis Zaal 4 Eelke Cramer
19:45 20:45 Snorkeling/scuba diving WAS zwembad Edo de Jong

Dinsdag

BegintijdEindtijdActiviteitRuimteDocent
11:00 12:00 Padel Padelbaan Evert-Jan Nienhuis
17:00 18:00 Badminton Struikhal 2-2 AMOR
17:15 18:30 Wallclimbing Klimmuur Cees Reitsma
19:00 20:00 Ballet intermediate Lucia Marthas 1 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas Lucia Marthas
19:00 20:00 Boxing Zaal 1 Harrie Zonneveld
19:00 20:30 Survivalrun Outdoorbaan Jesper Hommes survival en outdoor
20:00 21:00 PTMDance beginners Lucia Marthas 1 (zernikeplein 7, A0 vleugel) Lucia Marthas Lucia Marthas

Healthy Ageing

ACLO erkent het belang van Healthy Ageing en heeft daarom de Healthy Ageing commissie (Healthcie) opgericht.

Energie vergelijken

Energie vergelijken

Bespaar gemakkelijk en snel vele honderden euro's op uw energierekening via Gaslicht.com. De 100% onafhankelijke energievergelijker van Nederland.